Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik, hogy megéreztem a jövőt?

Létezik, hogy megéreztem a jövőt?

Figyelt kérdés
Szóval amikor megpillantottam azt a fiút, akkor egyfajta dèja vu érzés járt át és biztos voltam benne, hogy nekünk még lesz közünk egymáshoz. Ennek lehet bármi valóságalapja? Soha életemben nem történt még velem ilyen.

2018. okt. 15. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hiszek amúgy az ilyen varázslatokban, de ilyen velem is történt már párszor. :D
2018. okt. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen érzésem nekem is. Általános iskola 1. osztályában talán pont az első nap megláttam egy szép kislányt, amint ült a padon. Ekkor mint ha megszűnt volna az idő és egyben láttam az egész életem, a jövőt is. Rövidre rá elköltöztek egy városba. Kamaszkoromban látogatott vissza a faluba újra, és tündérszép lány lett belőle. Minden fiú lélegzete elállt a szépségétől. A legvadabb szerelem alakult ki köztünk.

De szerintem nem láttam a jövőt hanem létrehoztam azt. Azt láttam meg hogy abból egy szép nő lesz és a jövőt ösztönösen úgy alakítottam hogy találkozzunk.

Más, nem párkapcsolati esetben is volt ilyen "megérzésem", de az sem jövőbe látás volt hanem jövő alakítás.

2018. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akár még lehet is valami köztünk az illetővel?
2018. okt. 15. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nagy a valószínűsége hogy lesz.
2018. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Wow
2018. okt. 16. 14:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt ironikusan irtad vagy komolyan? :)
2018. okt. 16. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:

A 'jövő' a te tetteid okozata.

Tegyél annak érdekében, hogy olyan legyen, mint szeretnéd, akkor mondhatod: 'ezt előre láttam!'.

2018. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De nem tudok mit tenni.:( Nem tudok rola semmit.
2018. okt. 17. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!