Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lapos Föld elmélet, miért...

Lapos Föld elmélet, miért vált ki agresszivítást egyes emberekből?

Figyelt kérdés
Annyi bizonyítékot hoztak fel pro és kontra, nem egymás ellen kéne harcolniuk, hanem egymásért.

2018. okt. 15. 18:19
1 2 3 4
 1/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
73%
Belőlem csak a tudatlanok iránti szánalmat váltja ki.
2018. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
83%
Agressziót nem hiszem. Inkább csak kifakad az ember amikor azt látja, hogy tényleg vannak ilyen ostoba emberek akik komolyan vesznek olyasmit, mint a lapos Föld...
2018. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
42%
A hülye elméletek nem váltanak ki agresszivitást, legfeljebb jókat kacarászik rajta az ember (vagy ráncolja a homlokát, hogy egy újabb iskolakerülő), inkább az, amikor propagálják is a baromságot, a tényekkel is szembemenve. De ez mindenféle kamu kitalációra igaz, nemcsak a lapos Föld elméletére.
2018. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
40%
Ezt én is érdekesnek találom, nem tudom mi lehet az oka, engem nem tud megérinteni ennyire mélyen, pedig full hülyeségnek tartom. Ennél sokkal nagyobb baromságnak tűnő dolgokat meg fel sem vesznek az ilyen emberek, például hogy a jóistenke odafent ül és mindenkit figyel. Mégsem kezdenek el ordenáré módon kekeckedni a keresztényekkel. Valami kisebbségi komplexus lesz emögött.
2018. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%
Mert ez már akkora hülyeség a bolygót keresztülszelő repülőjáratok, GPS hálózatok és műholdak világában, hogy az már fájdalmas.
2018. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
72%

ezt majd megérted mikor lesz gyereked...

mikor először mond valami hülyeséget és márpedig ő abból nem enged, bárhogy is nagyarázod, nem hiszi el és csak a hülyeségét mondja



első pár alkalommal vicces, 100 környékén már bosszantó szerintem, hogy mit ahogy az egyik kedves hozzászóló írta, gps, műholdak, hajó körútak, repülök stb

és mind mind hazugság szerintük...

az összes tudományos állítást megcáfolja jóska mert van egy vizmértéke és lát egy hajót a vizen mikor kb 10 kilóméterre van tőle

2018. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
71%

Mert baromság.

És a baromság idegesítő.

2018. okt. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
42%
A különféle doomzday-próféták is ilyenek voltak a múltban. Volt, akit a tömeg meg is lincselt, mert nem jött be a világvége-jóslata, de a legtöbbjét egyszerűen kiröhögték.
2018. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, hogy agresszivitást vált-e ki, inkább csak idegesítő, zavaró.

Kb olyan, mintha valaki azt akarná letolni a torkodon, hogy nincs Balaton, hogy nem is nap melegíti fel a földet stb.

2018. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Én pl nem foglalkozom vele, mert még viccnek is szar.
2018. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!