Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki ismeri Kowalski Bogdánt...

Valaki ismeri Kowalski Bogdánt, haigen akkor kinek mi a véleménye róla tényleg jól csinálja amit csinál és működik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 01:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Kowalski meg a Vegánt ismerem, folyton szól a rádióban.
2019. jún. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunflower111 válasza:
Én ismerem, és eddigi tapasztalataim alapján amit Bogdán csinál a leghatékonyabb, nem volt olyan probléma, amire eddig ne talált volna hatékony megoldást! Elmúlt a fóbiám és az állandó bizonytalanság helyett mára már magabiztosan magam vezetem az életem minden területen a munkájának köszönhetően.
2020. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Szerintem teljesen korrekt, segítőkész. Bármilyen testi, lelki problémára van nála megoldás.
2020. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Amdiril válasza:
Igen, nagyon jól csinálja, és működik is, ha hallgatnak rá!! Nagy tapasztalattal rendelkezik, nyugodtan lehet bizalommal fordulni hozzá!!!
2020. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Zalavári Milan válasza:

Ismerem Bogdánt!Mester, Terapeuta. Remek ember.

Segítőkész, jóindulatú, nem mellesleg ért ahhoz amiről beszél. Mindenkinek ajánlani tudom, nem fog benne csalódni.Kevés a hozzá hasonló ember, követendő példa.

2020. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom. A saját tapasztalatom szerint hatékonya módszere, és megbízható. :)
2020. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nos anno jártam nála párszor,és tényleg rendes jó ember de nálam sajna hatástalan volt minden.
2020. márc. 23. 14:02
 8/14 anonim válasza:
Ismerem Bogdánt! Ha valaki úgy dönt,hogy változtatna magán,az élete folyásán,szerintem a lehető legjobb embert választja, mikor Bogdán mellett dönt! Ő addig keresi a megoldást amíg az elő nem bukkan!Szóval én csak azt tudom mondani,hajrá,mindenki vágjon bele minél hamarabb!!!!!
2020. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Bogdán egy jól képzett, nagy tapasztalattal rendelkező szakember.

A sokszínű és tartalmas képzése nagyban gyakorlatorientált, talán érdemes lenne Neked is kipróbálnod!

2020. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9/


Jártam hozzá egye darabig,nálam nem működött a dolog mert még most is szarul vagyok,de ettől függetlenül nem vonom kétsége,hogy jó szakember csak valószínű nem mindenkinél működik a dolog.

2020. máj. 18. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!