Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan álmodjak tudatosan?

Hogyan álmodjak tudatosan?

Figyelt kérdés

Nos, próbáltam már tudatosan álmodni, de eddig csak egyszer sikerült. Rájöttem, hogy álmodok és megpróbáltam repülni és sikerült, de nem igazán tudtam ki használni ezt, mert szinte azonnal fölkeltem.


Azóta szeretnék újra tudatosan álmodni.


Több dolgot kipróbálni. De mindig, ahogy rájövök, hogy álmodok eszembe jut, hogy az igazi testem ott felszik most az ágyban.. és hirtelen föl kelek, vagy már nem olyan élethű az álom.


Legtöbbször ha meditálok csak kívülről tudom elképzelni magam. Ha erősen arra gondolok alvás elött amiről álmodni szeretnék akkor is csak kívülről tudom elképzelni magamat, mert tudom, hogy az igazi testem ott fekszik az ágyban. Úgy tudom elképzelni, mint mondjuk némeik videójáték nézete. (Pl gta,)

És egyszerűen ha rájövök nagyritkán, hogy álmodok akkor is lassan fölkelek, minden hirtelen olyan “kézzel foghatatlanná” válik. Ezt úgy értem, hogy amire eddig azt hittem hogy egy tárgy és megtuda fogni az hirtelen már csak füst..


Remélem érhető azért ahogy írtam. Bocsi a helyesírási hibákért.. ez van. Telefonnal írok.

Kicsit zavaros, ez azért van mert magam sem tudom még pontosan, hogy mi a probléma.. vagy hogy mi történik.

Szerintetek mit tegyek hogy ez ne történjen meg.



2018. okt. 29. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
5-6 óra alvás után aludj vissza ugy ohgy a tudatosat próbáld fenttartani pl képzelj egy kellemes helyes vagy valakit akivel lenni akarsz
2018. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vezess álomnaplót, nézz utána youtubeon, csinálj valóságteszteket úgy hogy a rutinoddá váljon, elalvás előtt 1 órával már ne telefonozz, készülj fel az esetleges alvási paralízisre de ne görcsölj rá. Egyenlőre ennyit tudok mondani. Ha érdekel még valami akkor írj nyugodtan ;)
2018. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Van egy youtuber az a neve hogy "Dani tudatos" ő ezzel a témával foglalakozik!
2018. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha kézzel foghatatlanná válnak a tárgyak akkor nem vagy még álomban

Pedig ennek az egésznek az a lényege hogy az álombeli kezeddel érezd az álomtárgyak fogásának érzését

Az ágyban fekvő testedtől pedig át kell vinni a figyelmedet az álomtestedre meg az álomkörnyezetre


Nekem volt olyan hogy álmomban megfogtam valamit, éreztem is de mégse jöttem rá hogy álom

2018. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!