Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A föld egy börtön bolygó és...

A föld egy börtön bolygó és halálunk után kényszerrel törlik a tudatunkat majd új testbe raknak?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek arról a lehetőségről hogy a föld egy börtönbolygó.És egy vallási diktatúrában élő észak koreai mentalitású rabszolgatartó faj.Itt minden lényen agymosást végez életében és halála után.Haláluk után meg egy rendszer törli az emberek tudatát.Mert a naprendszer ezen részét egy olyan háló veszi körbe.Ami halála után sugarakat kibocsájtva minden lény tudatát törli.Az emberekbe be van kódolva hogy haláluk után bizonyos bázisokra kerülnek.Ahol életükről beszemolnak majd tudatukat törlik.És másik testben minden megy tovább.A vallásokban meg a különböző isten hitekben meg pont a minket megsanyargató kegyetlen diktátorokat éltetjük.És ezeknek a célja az emberek fejlődésének visszafogása.Közel állati szinten butítva tartva őket. A szverdlovszki törpe és a rosswelli ufós dolog is ezért let gondosan eltüntetve általuk.



2018. nov. 2. 18:36
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
80%
Teljes mértékben egyetértek.
2018. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%
El tudom képzelni,hogy ez igaz.mondjuk sok mindent el tudok képzelni....
2018. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem is adnak rossz kaját....
2018. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
47%

Kb. ugyanakkora a valószínűsége, mint a szcientológia egyház mitológiájának:


A mitológia szerint a Xenu a galaktika ura 75 millió évvel ezelőtt az egész Galaxisból sok milliárd űrlényt fogdosott össze, lefagyasztotta és leginkább a mai DC–3 típusú repülőgépekre hasonlító űrhajókkal a Földre hozta őket, s itt egy vulkánba dobta a lefagyasztott lényeket, a vulkánt pedig felrobbantotta egy hidrogénbombával. Az űrlények kiszabaduló lelkeit egy speciálisan e célra épített „lélekszívóval” fogta fel, majd a fogoly lelkeket „agymosásnak” vetette alá, s így engedte szabadon őket. Az űrlények lelkei, a „thetánok” később az evolúció során az emberi lényekben találtak otthonra.

2018. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
43%
Sokan szokták szídni az életet, pedig mindennek a nyomara a halál.
2018. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
11%

"a föld egy börtönbolygó.És egy vallási diktatúrában élő észak koreai mentalitású rabszolgatartó faj."

Egyszerre mindkettő? Bolygó is, meg faj is?

2018. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 User-Agent ***** válasza:
38%
Hááát nem tudom... Az is lehet, hogy az élet egy nagy showbiznisz vagy tévéműsor. Törlik az emlékeineket leküldenek minket a Földre és jót szórakoznak rajtunk a nézők. Természetesen az egész világ be van kamerázva. :D
2018. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
59%
Van benne igazság, nagyon is.
2018. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Én a tudomány híve vagyok.Úgy gondolom az egyetlen igaz dolog az maga a tudomány.Alátámasztott tényekkel.Igazából tudományos szempontból érdekel a dolog.Nem vagyok az ezotéria híve.És a vallásokat is az egyik leg károsabb dolognak tartom az emberiség számára.Belemélyedni tudományos szempontból ilyen dolgokban mint mi lehet a halál után,volt e előző életünk stb túl sok a dezinformáció.Vannak alátámasztott ilyen jelenségek.Úgy gondolom nem minden az aminek látszik.Nem az jelent ránk igazi veszélyt amit ismerünk hanem az amit nem.Ha van folytatás én azt gondolom továbbra is ugyan azt a kakit kapjuk.Magából az életből és a nyers valóságból kell kiindúlni.Nem hiszem hogy van isten.De ha van túlvilág és valaki jézusként,istenként vagy más vallási szimbólumként jelenik meg.Vagy túl sok jót igér.Én igen csak elgondolgoznék azon hogy könnyen lehet lehet hogy valójában nem sok jó fog nekünk belőle származni.
2018. nov. 14. 12:37
 10/40 anonim ***** válasza:
31%
Az alapján, anit itt összeírtál, egy pszichiátrián a helyed.
2018. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!