Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg csak ennyi lenne az élet?

Tényleg csak ennyi lenne az élet?

Figyelt kérdés
Ha tényleg nincs semmi se a halál után nincsenek csodák semmilyen misztikus dolgok.Csak nekem tűnik borzasztóan szürkének ,szomorúnak az élet? Az emberek szenvednek.Szoktam nézni a híradóban hogy gyerekek,fiatalok halnak meg.Nagyon elszomorít ez.Sok ember alig él és meghal.Egyszerűen nem tudom elfogadni hogy ilyen kegyetlen legyen az élet.Valaki irt olyat írt hogy a világegyetemre is a pusztulás,hanyatlás a jellemző.De ezt nem értettem hogy mire gondolt.

2018. nov. 3. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne emeld ki az embert az élővilágból, máris szebb a kép. Meddig él egy kisteknős? 50-ből ha pár eléri a tengert, akinek sikerül, annak is mennyi az esélye hogy tisztes kort ér meg? Elég kevés! Sajnos ennyi az élet. És az emberre már csak nagyon kevés állat vadászik. Ne panaszkodjunk.
2018. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Hát ezzel nem nyugtattál meg.

2018. nov. 3. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy nem vagyok egyedül azok közül, akik látják, hogy undorító a világ. Csak sosem feledjük, hogy nem az életre haragszunk, hanem arra, hogy elvész.
2018. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki az életében a megtapasztalás azon szintjén van, hogy csupán ennyit képes érzékelni, akkor annak valóban ennyi az élet :) Ez ilyen egyszerű!
2018. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A világegyetem hanyatlása valószínűleg az entrópiára vonatkozik, ami egy valós tudományos fogalom, konyhanyelven annyit tesz, hogy "minden a káosz felé törekszik". Amúgy szerintem az élet sokkal szebb a természetfeletti nélkül. Így végre élheted az életed pl a pokol riogatása nélkül, és többre értékelheted pl a természet komplexitását. A világ kegyetlensége ellen pedig ha apró dolgokat is, de lehet tenni, sőt, kell is, nem szabad legyintve azt mondani, hogy majd a túlvilágon jó lesz. De ha a csodáktól jobban érzi magát az ember, akkor higyjen bennük, nincs azzal baj, amíg azzal nem árt másnak.
2018. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hiradót ne nézd, mert csak abból áll, hogy baleset, háború, politikusok fasságai stb jóhogy elveszi a kedved mindentől


Nézd az animal planetet meg a discovery channelt

2018. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!