Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni hogy...

Hogyan tudnám elfogadni hogy nincs semmi se a halál után?

Figyelt kérdés
Sajnos akárhogy szeretnék hinni benne hogy van,de sajnos a tudomány már bebizonyította hogy semmi sincs a halál után.Egyszerűen a sírás tör rám hogy tényleg csak ennyi az élet hogy csak múlandó testek vagyunk akik elporlandnak egyszer.Írjatok tanácsokat hogy fogadjam el ezt az egészet.

2018. nov. 3. 20:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
6%
Ugyanúgy, ahogy elfogadod azt, hogy az élet elött sem volt semmi.
2018. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%

Én megtudom, hogy tévedtem és mégis van élet a halál után.

Ám az a sok ember, aki hiszi a halál utáni életet, soha nem tudja meg, ha nincs!

2018. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
tudomány nehogymár az ezp kategóriában is ezt kelljen hallgatni? bezzeg ha ott merne az ember iylet felvetni zavarnának ide. Itt meg mindig jön a sok okoskodó
2018. nov. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy semmi sincs a halál után. Ez csak egy lehetőség. Amíg nincs bizonyítva, hogy nincs túlvilág, lehet hinni benne. Persze, mindig a legrosszabbra kell számítani.

Ha a halállal mindennek vége, ennek hatására legalább jobban megbecsüljük az életet és jobban vigyázunk rá-remélhetőleg.

2018. nov. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel a tudomány, én TUDOM, hogy már éltem legalább 1x és talán még fogok is élni, míg van tanulnivalóm.

Te meg csak sírdogálj!

2018. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 User-Agent ***** válasza:
15%

"Lószart bizonyította. Nem is az a feladata. De tőlem azért fogadd el ezt a téveszmét, nem érdekel, sírdogálj."

Mi ez a hiszti? Mire fel? Tény, hogy nincs semmi a halál után. Minden egyes biológiai funkciónak megvan a magyarázata, mit kéne még ezenkívül bebizonyítani? Hogy miben hiszel ebből a szempontból lényegtelen! A vallások pontosan ezért lázadnak a tudomány ellen. Mintha valami rosszat tenne azzal az ember, hogy kiáll az ilyen dogmák ellen. Kb. Olyan ez, mint mikor a népeket a lapos Földdel butították. Nehogy már azok legyenek a hibásak, akik teljes egészében akarják látni a világot, nem pedig holmi tündér mesével állatssák magukat, hogy könnyebb legyen szembenézni az általuknak vált "valósággal".

2018. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#16

Teljesen igazad van.

Én regeteget olvastam,kutattam ebben a témában.Sok olyan történetet olvastam hogy gyerekek emlékeztek előző életeikre , a túlvilágra.Aztán mindről kiderült hogy csalás volt a háttérben.De nem adtam fel.Nem sokkal később jöttek az újabb csalódások: eleinte azt hittem hogy igazak de aztán rájöttem hogy hazugság azok a cikkek amik tudományosnak látszódtak és a túlvilági életet bizonyították.Az összes kamu volt és a tudomány egyátalán nem állított ilyeneket csak annak akarták beállítani mintha a tudomány akarná bizonyítani a halál utáni létet.Az összes ilyen cikk hazugság volt.Szintén hazugság volt a megtörtént alapú szellemes filmek.

Aztán a tudomány bizonyított:

[link]

2018. nov. 4. 16:38
 18/24 A kérdező kommentje:

A lényeg hogy én nem akarom mesékkel hitegetni magam,az igazságot akarom tudni,bármennyire is szeretném hogy lenne valami a halál után.De ha egyszerűen nincs?

Amugy vele is vitatkozhattok:

[link]

2018. nov. 4. 17:03
 19/24 anonim ***** válasza:
58%

16 ne hisztizz Ányuska - NEM bizonyította.

Nem is az a dolga. Pont.

17 nlcafé ? Kiskegyed? van lejjebb is, Ányuska?

2018. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

18 egyébként semmi közöd soha nem lesz az igazsághoz, ha így állsz hozzá, lebetonozva magad néhány újságcikkben

Az igazságot egész életen át keressük - ez a megismerés célja. Lehet leállni, megkövesült tudattal és sírdogálni, hogy nem az van, amit szeretnék, de ez nem valami szellemi.

2018. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!