Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet egy...

Szerintetek mi lehet egy fényes fehér gömb ami egy gyerek felett lebeg?

Figyelt kérdés

Édesanyám mesélte , hogy mikor 1 vagy 2 éves lehettem délutáni szunyókálás közben történt az a dolog , hogy édesanyám felkelt arra , hogy egy fényes fehér ragyogó gömb felém tart. Szépen lassan a lábam felé ért és egyre feljebb. Mikor már majdnem a fejem felett volt édesanyám ijedtében felült és az az akármi gyorsan eltünt.

Érdekelne ha valakivel történt-e hasonló eset és , hogy mi lehett ez.



2018. nov. 5. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Halucináció, látászavar stb lehetett.
2018. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
Lehetett hiperrealisztikus álom is.
2018. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
50%
Álom.
2018. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Lufi
2018. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
Gömbvillám, vagy valami entitás vett fel ilyen formát.
2018. nov. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
4%
Anyukád elnyalt egy LSD bélyeget.
2018. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%
Leereszkeetek a golyóid
2018. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

Az emberek szerte a világon készítenek olyan fotókat, melyeken valami nagyon furcsa dolog látható. Egy szokatlan jelenség, az úgynevezett "gömbök".

Bár vannak arra vonatkozó elméletek, hogy honnan erednek, de a jelenség még nem tisztázott. Nem ismerjük a gömbök természetét, így lehetnek szellemek, földönkívüliek, angyalok vagy más energialények, melyek valódi természetéről nagyon kevés tudással rendelkezünk. A jelenség annyira kiterjedt, hogy nagy érdeklődést vált ki nem csak a hétköznapi emberek, hanem a tudósok körében is. A legnépszerűbb elmélet szerint a kicsi, áttetsző fényes gömbök a fényképeken szellemek megnyilvánulásai.A gömbök megjelenését ráadásul az elektromágneses mező megváltozása kíséri, amely egy EMF érzékelővel mérhető. Érdekes azonban, hogy megfigyelések szerint az állatok látják őket, különösen a macskák érzékenyek a jelenlétükre. Na és persze az érzékenyebb emberek.

A gömbökről általában temetőkben, illetve szellemjárta helynek tekintett területen készülnek fényképek, de megjelennek temetéseken, esküvőkön és családi ünnepségeken, melyek lelki, meditatív jellegűek. A leggyakrabban azonban véletlenszerűen tűnnek fel a fotókon. Egyes megfigyelések szerint akkor jelennek meg, amikor valamilyen fontos vagy tragikus eseményre próbálnak figyelmeztetni. Egyes kutatók szerint a gömbök az intelligencia jeleit mutatják és kapcsolatba szeretnének lépni velünk. Mások azt állítják, hogy a kis, fényes gömbök nem mások, mint angyalok, akik vigyáznak ránk és kapcsolatban állnak a gyógyulási folyamatokkal. A gömbök képesek áthatolni a fizikai anyagon, ugyanolyan könnyedén áthaladnak egy emberi lényen, mint egy szilárd falon. Átlagember számára szabad szemmel nem láthatók, csak a fényképező lencséin keresztül. Nincs kétségem afelől, hogy a gömbök az egyik legjelentősebb 'valóságunkon kívüli' jelenség részét képezik, amit az emberiség valaha is látott .

2018. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

5-ös vagyok.Arra akartam célozni én is, amit előttem írt a válaszoló, szóval nem értem anagy lepontozást, bár nem is érdekel amúgy...

Nos, tegnap láttam egy videót, kamera felvétel..Egy nő bekamerázta aszobáját és a kis fénygömb minden éjjel meglelent az ágya körül.A kutya érzékelte.

2018. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

#8 vagy porszem szállt a lencsére de a fókusztávolság miatt a képen egy kiterjedt kör formáját mutatja, amit az agyunk gömbnek aposztrofál.

Vagy ez már feketemágia?

2018. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!