Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti ezotériával foglalkozók,...

Ti ezotériával foglalkozók, hogyan lehet valakit úgymond megáldani megvédeni ezekkel a dolgokkal?

Figyelt kérdés
Szeretnék megvédeni egy számomra fontos személyt és megáldani hogy jó élete legyen. Tegnap rengeteg dolog össze jött szegénynek, és nem ezt érdemli, szóval ezen szeretnék ilyen módon változtatni. Hogy fogjak hozzá? Mit tanácsoltok? Köszönöm szépen válaszaitokat! További szép napot kívánok mindenkinek!🤗

2018. nov. 6. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Pontosan mi az a rengeteg dolog?
2018. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Mi lenne ha inkább valós segítséget (anyagit, érzelmit stb) nyújtanál ezos hülyeségek helyett?


❤️ Áldás ❤️

2018. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Védd tevőlegesen, ahogy a #2 javasolja!

Az 'áldás küldés', a ráolvasás nem segít, csak téged csap be, hogy te megtettél mindent az ő érdekében!

2018. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mindent megteszek amit ti valósnak tituláltok. :) Támogatom lelkileg, segítek neki hogy fizikálisan is jól legyen, anyagiakban is segítek, tényleg mindent amit lehet. Próbálom mindig feldobni hogy jó kedve legyen, ami használ is, csak többet szeretnék. Többet, tekintve ha nem lehetek vele ne érje semmi bántódás. :)

Amúgy direkt azoknak címeztem a kérdést akik hisznek ebben, jártasságuk van, de a ti válaszaitokat is köszönöm. :)

2018. nov. 6. 22:41
 5/13 anonim ***** válasza:
6%

Kedves Kérdező!


Konkrétan amit te kérsz, hogy valakiért aki nem te vagy, az ezo "hozzáértők" tegyenek valamit, amit te jónak tartasz, nos, ez a fajta beavatkozás fekete mágiának minősül. Honnan veszed, hogy amit te jónak nevezel, az valóban jó az illető számára?! El se tudod képzelni, hogy as bajai/problémái pont a fejlődését szolgálják? Honnan tudhatnád te, hogy mit érdemel?? Ha az illető, akinek dolgokat kérsz, hisz az ezo dolgokban, miért nem keres meg egy ezo "hozzáértőt" saját maga? Szóval ha belegondolsz, be kell lásd, nem jár jól senki (te sem, akinek kérsz sem, és az ezo "hozzáértő" sem) az ötleted kivitelezésével.


Amit te tehetsz jelenleg: h áldást kérsz mindenkire, köztük erre az illetőre is.

2018. nov. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nos nem. :D Kifejezetten azt szerettem volna megtudni hogy van e olyan személy aki jártas ebben a dologban és segít nekem abban, hogy segíteni tudjak. Tekintve hogy nem értek hozzá, ezért kell egy tapasztaltabb személy. Abban pedig biztos vagyok hogy a segítségre szoruló félnek ezek a helyzetek amiben segítenék nem hoznak semmi jót, nem segítik a fejlődését. Honnan tudom? Onnan hogy ismerem, láttam számtalan embert aki csak mélyebbre került hasonló behatások által, illetve egyszerű pszichológia (annak főleg aki tanulja). De ebbe úgy sem látsz bele, mivel nem tudod a teljes történetet, de nem is kell tudnod. :) Az én döntésem. Tud a szándékaimról, persze nem 100%-ig. De azért a te válaszodat is köszönöm. :)
2018. nov. 7. 12:56
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szóval ha jól értem, itt mindenki hülye, csak te vagy okos.Hát lesheted hogy bárki is segítsen.
2018. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Küldjél neki pénzt
2018. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lux morulus ***** válasza:
0%

"Küldjél neki pénzt"


LófXszt! Nekem küldjél pénzt! :)

2018. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#7 Egyáltalnán nem ezt írtam, de mindenki azt ért amit akart. :) Egyébként van már aki segít, köszönöm. :)


#8/#9 A pénz nem minden, de persze jól jön. :D

2018. nov. 7. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!