Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valami módszer/varázslat/p...

Van valami módszer/varázslat/psycho trükk/ima hogy segítsen elérni azt akit szeretek?

Figyelt kérdés

nem azt akarom hogy hess huss meg legyen fosztva a szabad akaratától érzelmeitől és szeresen engem hanem egy kis pluszt szerencsét áldást hogy elérjék az érzelmeim őt és hogy mellette lehessek


infó

jelenleg más országban él

én 20F ő 21L

egyikünknek sem volt még komolyabb kapcsolata

de én megkedveltem igazán őt azonban jelenleg 2 nagy probléma van 1. nem tudom ő hogyan érez irántam 2. ha tudnám is jelenleg több száz km választ el minket


szóval jó lenne egy kis segítség hogy minden jól menjen vele



2018. nov. 8. 12:47
 1/7 A kérdező kommentje:

azt még hozzá tenném hogy minden nap fanatikusan tanulok, dolgozok, edzek hogy elérjem egy nap (nem várom csak úgy a számba a túros buktát :D)

mert eddig úgy voltam hogy szinte bele sem kezdtem a dolgokba vagy ha belekezdtem bármibe is abba hagytam volna egy idő után...

2018. nov. 8. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Varázslat: Bátorság


Fel mered adni a félelmet, hogy megkérdezed mit érez iránta?


Mered vállalni a következményeket bármit is mondjon?


Ha hasonlóan érezték fel mered adni a jelenlegi életed, hogy vele lehess?


Ha nem érezték hasonlóan el mered engedni őt és az iránta érzett élet?

2018. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 User-Agent ***** válasza:
A teleportációs varázslatot ajánlanám figyelmedbe. Kérdezd őt a részletekről: https://www.youtube.com/watch?v=95Y59sIi57U
2018. nov. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Te oszt rohadtul önző egy állat vagy, ha másra rá akarod kényszeríteni az akaratodat, waze! Méghozzá úgy, hogy őt megfosztod a sajátjától. Eztet a biblilyába vagy a templonba taníccsák?


Egyébként a kérdésedre a válasz: NINCS.

2018. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A félelem rabszolgák. Majdnem ingyen
2018. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2018. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Crush subliminal. Keress rá youtube-on. Van egy csomó féle, nekem bejött.
2018. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!