Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a pszichotronika...

Hisztek a pszichotronika tudományában, illetve a szellem-lélek gyógyászatban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Én ugyan nem.
2018. nov. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem.

Szellemek nem léteznek.

2018. nov. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Duenna ***** válasza:
67%
Igen! Jobban mondva én nem hiszek, hanem tudom, hogy létezik!
2018. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Kedves piroskézhuszárok!


Mondjátok már meg, honnan tudjátok, hogy ÉN miben hiszek? Olvassátok el a kérdést, s a válaszomat.


ÉN NEM HISZEK. Nem ez a kérdés?

2018. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell hinni benne. Sok faj nem hisz olyan primitív gondolkodásmódú faj létezésében, amit az ember képvisel itt, még is létezik.

Van barátom aki már gyógyított szellemgyógyászattal, pedig nem erre volt specializálódva, csak megengedték neki.

Az apja azóta "hisz" a magasabb dolgok létében, mióta tapasztalta, hogy e barátom elmondta, milyen testi dolgai vannak, mert látja.

2018. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Duenna ***** válasza:
49%
5-ös Red Vixen! Igen! Egyetértek!
2018. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Duenna ***** válasza:
46%
4-es, kedves! Azért nem "hisztek", mert halvány fogalmatok nincs arról, hogyan működik, és mi működteti a szellemgyógyászatot! Itt már nem ezotériáról van szó, hanem magasszintű tudományról, mégpedig kvantumfizikáról! A kvantumfizika a láthatatlan világ jelenségeivel foglalkozik, ahol a kutatók kijelentik, hogy anyag márpedig nem létezik, minden kvantumjelenség! (E = mc2 Emlékszel?) Ezért lehet gyógyítani szellemgyógyászattal minden betegséget, még azt is, amit az orvostudomány nem tud! Akit érdekel a dolog, az tanulmányozza a kvantumfizikát, ezen belül Max Planck, Niels Bohr és Tesla munkásságát! Akik szemléletesen ismertetik tudományos módszerekkel a számunka nem érzékelhető, láthatatlan világot, ahol az események döntően zajlanak. Egzakt módon elmagyarázza a tudomány eszközével bebizonyítva a kvantumösszefonódást, ezeknek a megértésével felfoghatóvá válik a szellemvilág, és a számunkra látható, érzékelhető világ kapcsolata. Aki megismeri ezt a tudományt, az be fogja látni, hogy a szellemgyógyászat létezik. Az emberi szem csak egy icike-picike keskeny frekvenciasávot lát, ami, ha belegondolunk, nevetséges, mert még az állatok, sőt, a bogarak is többet látnak, mint az emberi szem, és egyesek abból következtetnek, hogy amit a szemükkel nem látnak, az nincs is!
2018. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

láttam működni és láttam kudarcot vallani.

de ha egyszer működött akkor létezik!

2018. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

Látom, a szövegértéssel bajotok van.

A kérdés nem az, van-e ilyesmi, vagy nincs, hanem hogy az egyes válaszolók mit gondolnak.

Ha valaki erre felel, s nem azt írja, hogyan kell stoppolni, az csak 100%-on állhat.


De ha már: a kérdésben önellentmondás van. Vagy hiszek valamiben, amelynek vagy van alapja vagy nincs.

Vagy tudomány, s akkor ott nincs helye a hitnek.

2018. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"De ha már: a kérdésben önellentmondás van. Vagy hiszek valamiben, amelynek vagy van alapja vagy nincs.


Vagy tudomány, s akkor ott nincs helye a hitnek."


Bizony az orvosTUDOMÁNYBAN van helye a hitnek. Nem? Há de!

2018. nov. 21. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!