Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Transz légzéssel kapcsolatban...

Transz légzéssel kapcsolatban lenne kérdésem. Mindenkinek a véleménye érdekel akinek van tapasztalata. Röviden annyi, hogy a párom kifordult magából. Lehet ezen segíteni valahogy?

Figyelt kérdés
Nos a nyáron történt, hogy a párom akivel akkor már 11 éve együtt voltunk elment egy jógatáborba. A tábort megelőzően nagy szerelem volt közöttünk és közösen terveztük a további életünket. A táborban részt vett egy transzlégzés foglalkozáson és már aznap este éreztem rajta a telefonban, hogy valami nem okés vele. Két nap múlva hazajött és közölte, hogy Ő most akkor szakítani akar és elköltözik. Akkor még csak sejtettem, hogy ennek a foglalkozásnak köze van a szakításához. Később még miután elköltözött beszélgettünk és megkérdeztem tőle, hogy mi váltotta ki belőle azt, hogy meghozza ezt a döntést. Bavallotta, hogy a transzutazás alatt történt valami amitől elkezdett a saját érzéseire hallgatni és tulajdonképpen rájött, hogy ő már nem szeret engem. A szétválás után igénybe vette pszichológus segítségét és elmondása szerint 2 hónap alatt lezárta a majdnem 12 éves kapcsolatunkat és továbblépett. Érdeklődnék, hogy valaki tapasztalt-e hasonlót és, hogy ez egy múló élmény-e és megjön a jobbik esze és visszatér hozzám? Egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy ezen megy tönkre egy amúgy kiválóan működő kapcsolat.
2018. nov. 22. 11:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de valószínűleg mégsem volt ez annyira kíválóan működő kapcsolat, max te nem vetted észre.
2018. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként mire alapozod így látatlanba?
2018. nov. 22. 11:31
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Uhh , nekem is kell egy ilyen taranszlégzéses akármi !! :D
2018. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ajánlom, te is állj neki normálisan lélegezni, mert az agyműködést jelentősen befolyásolja. Egy idő után meg fogod látni, hogy mi volt rossz abban a kapcsolatban, és meg sem próbálod újra teremteni. Hanem te is tovább fogsz lépni. A gyakorlatok elsajátításában tudok segíteni, ha gondolod.
2018. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A történtekre alapozom.
2018. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
nincs olyan hogy transz légzés. én tudom hogy nincs mert most írtam le.
2018. nov. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 kreténpali ***** válasza:
74%

Érdekes történet. Nem sok esélyt látok rá, hogy viszamenne. Nem a Transzlégzés miatt, hanem mert ilyen gyorsan hozott döntést és mert bár semmi közöd hozzá, hogy neki sikerült lezárni a kapcsolatot 2 hónap alatt, ő ezt mondta neked.

Amikor rájövünk, hogy a kapcsolatunk el van b4szva, a szakítás egy út a sok közül. Ő ezt választotta.

Még az is lehet, hogy tényleg kivállóan működött a kapcsolatotok. De, ha nem fejlődött meg még magában valamit, az előbb utóbb előjön, ahogy meg is történt.

Lehet, hogy a tökéletes kapcsolatotoknak ez a tökéletes vége, lehet, hogy újra összejöttök.

Találd meg a jelenben a saját részed.

2018. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem, ezen nem lehet segíteni.

A párod, akivel akkor már 11 éve együtt voltál, elment egy jógatáborba. Te miért is nem mentél vele? Nem érzed, hogy ha egy számára fontos dologban nem vagytok egy hullámhosszon, akkor valami nem stimmel?

(Még az is lehet, hogy találkozott valakivel a jógatáborban, akivel megértették egymást.)

2018. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8. Lehet, hogy rosszul gondolom, de egy párkapcsolatban két külön személyiség vesz részt. Az az ő hobbija nem az enyém. Kötelezően ugyanannyira érdekelnie kell engem is ami őt? Nem tudom a nemedet, de ha csajos/pasis estére mész akkor viszed a párodat úgy, hogy senki más nem?
2018. nov. 22. 14:43
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

Transzlégzés - azt a leborult.

Tudod mi volt a táborban (jóga táborba járnak felnőtt emberek, már ez nonszensz), összejött egy másik nővel, most közösen utazgatnak a Bahamákon.

2018. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!