Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivel tudom be vonzani a...

Mivel tudom be vonzani a lányt akit szeretek? nem akarom megfosztani a szabad akaratától pont ezért szeretem!

Figyelt kérdés

nem a kinézete fogott meg sőt azt elsőnek nem is vettem észre de utána megláttam/hallottam a mosolyát nevetését és meg ismertem ahogy látja a világot és ahogy küzd a céljaiért egyszerűen mind ez elvarázsolt és szeretnék valahogy az élete részese lenni!


mielőtt valaki azt tanácsolja menjek oda hozzá, nem megy nem egy országban élünk! öszintén az is tök super lenne ha távkapcs lenne (pl másfél havontas látogatással) de hát ez nem ilyen egyszerű nem tudom gondol úgy rám de mind1 a kérdés lényegében az lenne hogy valami modszer amivel növelhetem az esélyeimet jó karma pontok gyűjtése varázslat stb



2018. nov. 29. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Karma pontok.. Ez jó!
2018. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudom :D
2018. nov. 29. 23:29
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

nagyon szépen leírtad

én is így szerettem bele az első szerelmembe:)

sok sikert

2018. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%

"Bevonzani" és "nem akarom megfosztani a szabad akaratától" ellentmondó fogalmak.

Varázslat használata szintén kényszerítés.

.

Egyet tehetsz: megkeresed módját annak, hogy valahogy felhívjad figyelmét magadra.

Mindenesetre jól gondoljad meg!

Már az is nonszensz, hogy az első és második személyes találkozás (randi) közt másfél hónap teljen el. Közben te remete életet élsz, tőle pedig elvárod az apácaéletet?

.

"karma pontok gyűjtése"

A Karmának pont nincsenek pontjai. Ha lennének is, annak hatása csak a következő életedben jelentkezne. Annak valószínűsége, hogy egyazon korban, elérhető közelségben születtek újjá, nagyon kicsi, a nullával egyenlő.

.

Hajts rá, hívjad fel figyelmét, - aztán egy idő múlva ugyanitt tedd fel kérdésed: "Beleszerettem, nem érdeklem, most aztán mit csináljak?".

2018. nov. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Én már vonzottam be fiút magamnak. De mivel nem volt 100%-an tudatos cselekedet, nem voltunk megfelelőek egymásnak. Én is magamnak generáltam a szerelmet... ő meg, hát elég érzékeny lélek, fogékony a "mentális" törődésre... Na a lényeg, hogy lehetséges, de ha nem illetek össze, rossz vége lehet.


Amúgy meg biztos vagy benne, hogy másfél havonta tudtok találkozni??? Még olyan pároknak is, akik amúgy közel éltek egymáshoz, majd távol kerültek egymástól, nehéz megoldani a távkapcsolat, talikat, pedig ők már ismerik egymást, megvan a motiváció. Ti viszont 1x 2x taliztatok, annyira nem ismeritek egymást, miért érné meg egy kapcsolatot kialakítani, ha ilyen távol vagytok egymástól, és a közeljövőben nincs kilátás arra, hogy közelebb legyetek???


Bevonzhatod magadnak, de a generált szerelem sosem igazi... Ha tényleg szereted, írd meg neki nyíltan a szándékaidat, vagy ha nem akarod még, foglalkozz vele többet, írj rá sokszor, érdeklődj utána. Ha össze kell jönnötök, úgyis össze fogtok jönni.

2018. nov. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Butaságokat beszélsz. Lepontozhattok, de ez a valóság, ha tetszik ha nem.
2018. nov. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 khniki válasza:
42%
Menj el agykontroll tanfolyamra, ott megtanulhatod a technikát!
2018. nov. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Azt a leborult, mit szívsz, ember.

Próbálkozz lasszóval, esetleg vonósugárral, mint az Enterprise.

2018. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
71%

Kérdező.

Ezt udvarlásnak hívják.

Aztán majd ő eldönti, hogyan reagál rá.

2018. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Dubitis miről beszélsz? Itt senki nem mondta hogy ilyen dolgokat várok el tőle (alapból sem élek remete életet :D tőle sem várom el az apáca életet) meg miert lenne a be vonzani és a szabad akarat nem megfosztása ellentmondó cselekedet?! Attól mert még valakit akarunk és valahogy szeretnénk fel kelteni a figyelmét az még nem egyenlő azzal hogy fogom el rabolom meg erőszakolóm és a szabad akaratát/cselekvő képességet elvegyem mint valami fanatikus elme rogyamt!


#5 ez csak egy példa volt a másfél hónap, és igen tudom a távkapcsolat nem épp piskóta de hát azért érne meg mert még szinte sosem éreztem ezt amit most + még elérte hogy cselekedjek én is eddig szinte LUSTA voltam csak a játékok a buli és egyéb szórakozás érdekelt (tanulás az csak olyan szinten volt hogy épp hogy ne bukjak meg... :D) szinte nem sprotoltam egészségtelen ételt/italt ettem ittam MOST a jegyeim javultak minden nap sportolók egezsegesen Élek és próbálom kihozni a maxot az életemből a hely/ország nem számit mindig is szerettem volna világot látni más országban élni meg hát az otthon ott van ahol a szeretteink is :)


#8 a vonó sugár jo ötlet :D

2018. nov. 30. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!