Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok olyan eseteket amikor...

Tudtok olyan eseteket amikor a vonzastorvenye segítségével bevonzottatok ujra a regi szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogyan es mit tettetek?
2018. nov. 30. 13:35
 1/7 anonim válasza:
65%
Mi az a vonzástörvény? Arra gondolsz, hogy az ellentétek vonzák egymást? Hát ha igen, akkor nekem volt olyan esetem, hogy egy csajjal pont eltérő személyiségünk volt. Ő introvertált, én extrovertált stb, csak néhány hobbink volt közös. Amikor próbáltam vele ismerkedni, akkor próbáltam úgy viselkedni, mint ő, de egyáltalán nem kedvelt, majd amikor önmagam adtam, akkor megkedvelt.
2018. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Volt valami film hogy a Vonzás törvénye vagy mi. Az jó volt. De amiről te írsz kérdező az baromság
2018. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
61%
A milyen woodoobaromság?Nincs olyan hogy vonzás törvénye,vagy hogy majd a sors újra összehozza.Ha lenne az élet sokkal egyszerűbb lenne,de a valóság hogy az ilyesmiért neked kell tenned.
2018. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Ezotéria kategória.
2018. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De mi értelme újra bevonzani azt, aki vagy ami már elmúlt?


Nem véletlen múlt el, nem véletlen lett vége.

2018. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Csak akkor működhet,ha lelkitársak vagy ikerlángok. Ha egymásnak vannak teremtve,akkor újra egymásra találnak, olykor viszont néha szét kell válnia útjaiknak, ugyanis vannak feladataik,amelyeket egyedül kell teljesiteniük.Vannak kapcsolatok,emberek az életünkben,amelyeket a sors csak egy bizonyos időre rendel mellénk,hogy megtanitsanak nekünk valamit. A szabad akarat törvénye értelmében nem tudunk befolyásolni embereket semmilyen módon, csakis akkor,ha az nekünk teremtetett. Fekete mágiával szoktak ilyen szerelmi kötéseket késziteni, az viszont sohasem lesz harmonikus kapcsolat,inkább átok. A fekete mágia használata karmát szül, megnyomoritanád vele társadat és önmagadat is.
2018. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetes, ő már egyszer rászokott az általad kibocsájtott hormonra. Visszaszokni sokkal könnyebb.
2018. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!