Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » “Meditáció” során kaphatunk...

“Meditáció” során kaphatunk “jeleket”?

Figyelt kérdés

Sok gondom van mostanában, próbálom megoldani őket, mint mindenki más. Elkezdtem egy olyan “gyakorlatot”, hogy bekapcsolok meditációs zenét, mélyeket lélegzem, arra koncentrálok, amire vágyom, ahová szeretnék jutni a jelenlegi helyzetemből, ez segít nekem a megnyugvásban és abban, hogy ahelyett, hogy belemerülök az önsajnálatba, a céljaimat tartsam szem előtt.

Tegnap este, mikor ezt csináltam, felmerült egy kép, amíg a célomat vizualizáltam. Amit láttam, értelmezhető úgy, mint egy kulcs ahhoz, hogy elérjem, amit akarok.

Szerintetek létezik, hogy azért bukkant fel, mert valóban ez egy jel, hogy ez lenne az út a megoldáshoz? Vagy ez csak egy teljesen véletlen dolog, mert nem koncentráltam erősen?

Előre is köszönöm!


2018. dec. 2. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Feljönnek gondolatok, hangulatok, mintha valaki belül beszélne hozzád.
2018. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Leírom kicsit pontosabban, mi történt.

Dolgozom egy cég A részlegén. Az utóbbi időben utálom ezt a munkát, szívesen átmennék más céghez vagy a mi cégünknél más részlegre. Vizualizáltam magam egy másik munkakörben. Aztán megjelent egy illető arca. Ez az ember vezető a cégünknél B részlegen, ahol pont van olyan munkakör, mint amit elképzeltem magamnak. Kedvel engem, ezt tudom, bár csak futólag ismerjük egymást. Tudatosan soha nem gondoltam arra, hogy általa jussak olyan munkához ami jobban tetszene. De lehetséges-e, hogy azért villant be ő, mert ez egy utalás arra, hogy rajta keresztül vezethet az út az álmom eléréséhez?

2018. dec. 2. 18:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne létezhetne? Azérz ne rohand le az emberd, de figyelj az apró jelekre,lehetőségekre.
2018. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, nem is úgy gondoltam, hogy holnap adok neki egy bff karkötőt és megkérdezem, dolgozhatok-e a részlegén 😃 de “rajta tartom a szemem” 😃
2018. dec. 2. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legetséges.
2018. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:

Lehet. Meditáció közben gyakrabban létrejönnek gondolati rések (amikor nem pörög az agyad mindenféle dolgon, gondolati csend van) és ilyenkor bejöhetnek "villanás" akár kép, akár érzés formájában.

Ez normál állapotban is megtörténhet, ha pl elbambulsz vagy hasonló.

Amúgy szerintem simán kérdezd meg az embert, hogy van -e lehetőség átmenni oda. Tudod, kérd és megadatik.

2018. dec. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!