Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor lehet kívánni?

Melánia5059 kérdése:

Mikor lehet kívánni?

Figyelt kérdés
Mikor lehet kivánni ami tényleg valóra is válik?

2018. dec. 2. 20:20
 1/8 anonim válasza:
mikor már szinte valóra vált(ottad)
2018. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmikor.
2018. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amikor csak akarsz. Az egyetlen fontos dolog hogy ezután állj neki hogy valóra váltsd a kívánságod! Mágikusan sajna nem fog a szádba repüpni a sült galamb.
2018. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Anyám borogass!

Ha ez igy működne..

Anyukám ébredj,mert a bilibe lóg a kezed!

2018. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Reggel amikor felkelsz az legyen az első gondolatod és kívánd amilyen erősen csak tudod. Én tapasztalatból mondom. Én is egy reggel így kívántam valamit, valami rosszat és még aznap teljesült is sajnos. Ha tudtam volna hogy teljesül talán nem kívántam volna, úgyhogy vigyázz mit kívánsz.
2018. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a rossz kívánságok tényleg hamarabb teljesülnek,és visszaszállnak a kívánóra...vigyázz
2018. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát amit én kívántam másnak az neki nem volt rossz csak nekem. Azt kívántam bárcsak soha többé ne látnám őt. Aznap el is búcsúzott tőlem és végleg el kötözött külföldre. Azóta se láttam. Szóval azt kívántam hogy tűnjön el az életemből és eltűnt 😐
2018. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
" Mikor lehet kivánni ami tényleg valóra is válik? " amikor mar meg is törtent!
2018. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!