Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyha valamelyik csakrád...

Hogyha valamelyik csakrád elvágták egy műtét során lehet gyógyítani?

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Persze, lehet venni ily csakrastoppoló szettet a deáktéri jógiboltban. Az indiai és a nepáli a legjobb, de az elég drága szóval ha nem régen történt az eset akkor megteszi a thai is. Kínait ne vegyél, az mind az aliexpresszről jön.
2018. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Tessék? Nem lehet elvágni. Fizikailag lehetetlen. Szellem végtag mond valamit? Nem lehet elvágni fizikailag.
2018. dec. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben perelném a kórházat orvosi műhiba miatt. Az olyan tipikus amerikai lenne.
2018. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kreténpali ***** válasza:
31%

Lehet, tipikus csakraerősítő tevékenységekkel, de hosszútávon önismeret valamilyen formája jól jöhet, mert (valószínűleg) sosem lesz olyan mint azelőtt, de valahogy el kell fogadni az új helyzetet és megtalálni benne a fejlődésed.


Melyikről van szó?


Melyik

2018. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Bàrcsak tudnàm erre a vàlaszt!De hàla a kérdésednek,ràjöttem,az én bajom oka is ez lehet.Csakis ez.Az enyémet is elvàgtàk! Azóta vagyok leszàzalékolva.Minden nyűgöm van.Rokkant lettem.Semmi nem segít.Persze feleslegesen szedtem a sok vitamint.A csakràmon màr az sem segít.Én perelni fogok!
2018. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

csakrát hogyan vágna el egy anyagi szike?

meridiánokat érdemes kezelni vágott seb után.

2018. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Igen a hexadecimál állapottól függően.
2018. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!