Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megbántad azt, hogy Sátánista...

Megbántad azt, hogy Sátánista lettél?

Figyelt kérdés

#sátánista.
2018. dec. 7. 05:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
39%
Nem, mert nem lettem az.
2018. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Létezik ilyen, h sátánista? Azt tudom, h a 14 év körülieknél biztos van hasonló hóbort, de egyébként van ilyen?
2018. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
Aha van sajnos. Par napja olvastam a neten hogy egy satanista fiu evett a baratnoje agyabol es raadasul izlett is neki. Ez szerintem valami beteg elme lehet aki satanista es ilyet vagy ehhez hasonloakat csinal.
2018. dec. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem

és,nem nem eszünk emberből, ők a kannibálok.

2018. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Aki megbánta nem tudja elmondani, mert már nem él
2018. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Mik ezek a válaszok, huhh...

1. Nem, nem eszünk embert.

2. Nem áldozunk szüzeket, vagy kecskéket, ez nem szekta.

3. Sátán nem büntet meg ha elválnak útjaid a Sátánizmustól. Az embereknek szabad akaratuk van, hadd éljenek vele.

Sok SS-t ismerek, de eddig egyikük se bánta meg hogy Sátánista lett, sőt, többségében csak jó dolgokat hozott ez az életükbe.

2018. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mese habbal, barátom.
2018. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
#3 Komoly ember lehetsz, ha egy blikkes cikkben talált jelző hatására ráhúzol valamit egy egész szubkultúrára, amiről semmi más információd, forrásanyagod nincs a hozzászólásod alapján.
2018. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerintem a legtöbb Sátánista csak hazudozik. Nekem valóban nem lett jobb. Sőt...

Már 2 éve vagyok az.

2018. dec. 7. 20:07
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát én egy évvel ezelőtt sok Sátánistával irogattam. Facebokon is ismertem őket. Én nem hazudoztam nekik, nekem valóban csak rossz élményeim voltak. Összevesztünk. Most próbálom őket megtalálni. Új facebook profilommal néztem őket,de mind eltűnt. Szóval szerintem valójában nekik sem lett jobb semmi.


Nemrég fontolgattam h felbontom a beavatást. mijen érdekes h hörögtek rám gondolom Démonok. Szóval ijesztgetnek.

Nem tudom h most azért ijesztgetnek mert azt akarják h végre kilépjek vagy h szarjam össze magam h ne tegyem.


Már sokmindenféle lénnyel találkoztam s beszéltem. Szóval hallom az állítólagos jó Démonokat. De nem beszélnek velem. Csak gyerekesen próbálnak megijeszteni ahejett h normálisan beszélnének velem. felnőtt vagyok. Baromság nekem hörögniük.


Egypár tinivel pedig beszéletnek....


Ez is hazúgság.


Egyszerű ember szellemek sokkal értelmesebbek,mert normálisan ellehetett velük beszélni.


Szerintem ezek után nyugodtam mondhatom h nem fognak békénhagyni ha a beavatásomat törlöm.

2018. dec. 7. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!