Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor meditálni akarok olyan...

Mikor meditálni akarok olyan nnegatív érzéseim vannak?

Figyelt kérdés
ilyenek jönnek elől félelem hogy el veszítek valakit akit szeretek meg olyan érzésem van mindha valami negatív entitárs lenne velem most megkattantam vagy mi a fasz
2018. dec. 7. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én nem tapasztaltam ilyet, de úgy tudom, kezdő meditálóknál ez gyakori jelenség. Ilyenkor az ember szembesül a legbensőbb érzéseivel, rég elnyomott tudattartamokkal, és ezek valamilyen érzet formájában feltörhetnek.
2018. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy csak félsz átadni magad a legbelső lényednek,félsz elveszíteni önmagad.Az elme próbál ilyenkor becsapni,tehát nem valószínű, hogy van ott valami.
2018. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Elmondanád, te hogyan meditálsz? Illetve mit értesz meditáció alatt?
2018. dec. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Nincs semmi baj, felszínre fognak jönni olyan dolgok, amikkel eddig nem akartál foglalkozni, ezért is kerültek a tudatalattiba. De ez nem csak az elején lesz, a halálfélelem addig fog tartani ameddig az ego vergődik, valószínűleg erősödni-gyengülni fog hullámokban. Minél többet gyakorolsz az álmaid is egyre tisztábbak lesznek, megszűnik az álomcenzúra.
2018. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

legyél eggyütt ezekke az érzésekkel, ne menekülj, mind a tied. mind te vagy.

ez a lényeg.

senki nem mondta hogy a meditáció boldoggá tesz.

de mégis megéri.



neaggdój túlleszel rajta.

2018. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!