Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik a gondolat olvasás?

Létezik a gondolat olvasás?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Persze! Leírhatom a gondolataimat, és olvashatja bárki!
2018. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nagyon erős intuíció létezik inkább, illetve ha ez párosul még azzal is, hogy az adott embert még ismered is, akkor elég jól ki lehet találni a gondolatait, reakcióit.
2018. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Abban a formában nem ahogy a filmekben ismerjük.De valami hasonlót meg lehet valósítani, pláne ha ismered a másik felet.
2018. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2018. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Laylah ***** válasza:
0%
2-nek +1
2018. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyilván valamilyen formája létezik (itt nem a közvetlen gondolatolvasásra gondolok) a mentalisták is valami hasonlót használnak, pl. testbeszéd, pupilla tágulás, arckifejezések stb. Másrészről, ha már régóta ismered az "illetőt" ismered a gondolkodási módját is, és ki tudod találni mire gondolhat. B)
2018. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Létezik. És nem csak olyan szinten, hogy "ismered már annyira". Egyszer a párom aludt, én még gondolkoztam, járt az agyam, egy idő után felébredt, és elmondta, hogy mit álmodott. Azt álmodta, hogy egy várromban voltunk ketten, ő ült egy kövön, én pedig járkáltam, és beszéltem hozzá, és el is mondta, hogy mit. SZÓ SZERINT elmondta azt, amin gondolkoztam, amíg aludt. Ráadásul nem is tudhatott azokról, mert sose beszéltem neki róla. Persze nem mondtam el neki, hogy azok az én gondolataim voltak.
2018. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

Létezik. Mondom ezt, mint totálisan ezotéria-ellenes realista, ugyanis többször is tapasztaltam. Elég rég volt, vagy húsz éve.


Egyszer találkoztam egy lánnyal, akire ránéztem, és elkezdtem mondani, hogy néz ki az otthona, milyen a munkahelye, ilyesmik. Nem konkrét dolgokat láttam, hanem benyomásokat, színeket. Például: "Az irodában ahogy bemész, van egy nagy, piros és szögletes dolog, mint egy szekrény, ami kissé útban van, és meg kell kerülni." Igen, mondta, egy Nescafé automata (akkoriban pirosak voltak). "A lakásodban van egy dekoráció, valami egzotikus, távoli néptől származik, és körülbelül térdig ér." Igen, egy kis indián wigwam volt az. És így tovább, órákon keresztül. Sosem láttam ezt a lányt, és egyébként azóta sem találkoztunk.


Fél-egy évre rá úgy jöttem össze az akkori barátnőmmel, hogy ugyanígy olvastam ki belőle dolgokat. Láttam például, hogy milyen táncot próbálnak a tánckörben, ahová jár, hogy milyen színű a faliszőnyeg otthon az ágya fölött, és ilyesmik. Ez a lány erősen beszédhibás volt, nehezen szólalt meg, de sokszor megéreztem, hogy mondani akar valamit, és mielőtt még megszólalt volna, kimondtam helyette én. Néha nagyon nem nyilvánvaló dolgokat, például hogy hová kellene menni hétvégén, vagy hogy lesz egy új film, amit meg szeretne nézni velem.


Később beszélgettem erről egy pszichiáterrel, és kérdeztem, hogyan lehetséges ez? Azt felelte, ez hivatalosan nem létezik, de van egy elmélet, miszerint az idegrendszer elektromágneses impulzusait valahogy felfogja a másik ember idegrendszere, mint egy rádió.

2018. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Mire gondolok? Na ugye.
2018. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 falubolongya válasza:

csótojom!

Peszehogy létező fogalom, csak egybe írják. Mongyuk nem mindenki :D

2019. jan. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!