Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kissé elvont kérdés: szerintet...

Kissé elvont kérdés: szerintetek tényleg a babák lelke választja ki a szülőket?

Figyelt kérdés
Van aki hisz az ilyen sprituális dolgoban? Nekem még semmi közöm nem volt ilyesféle dolgokhoz, csak olvastam egy cikket és elgondolkodtam. Ebben a felfogásban “hivogatni” is lehet?:-) tényleg érdekel az ebben jártas emberek véleménye, tapasztalata stb...
2018. dec. 13. 19:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
nem
2018. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem
2018. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
66%
Akkor nem lenne az a tényállás, hogy nagyon sok normális, jóravaló, jó anyagi körülmények között élő párnak nem lehet gyereke, Kolompár Jucika Miskolc egyik számozott utcájából meg leül a lepedő szélére és teherbe esik.
2018. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer olyan cikket olvastam, hogy aki leszületik, annak feladata van, valamit meg kell tapasztalnia.

Tehát lehet valaki egy beteg szülőhöz születik, hogy ápolja.

Vagy az előző életükben maradt elvarrarlan szál.

Meg hasonló példák voltak.

Olyat is olvastam már, hogy a közeli családtagok, előző életükben is valamilyen kapcsolatban álltak egymással.

Tiniként volt egy ilyen időszakom, amikor ez foglalkoztatott.

Felnőttként úgy vagyok vele, hogy majd valamikor (amikor meghalok) megtudom az igazságot vagy nem. 😊

2018. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2018. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem.
2018. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehet cáfolni, de azt sem lehet cáfolni, hogy amikor senki sem lát engem, akkor tudok repülni.

Mind a kettőnek ugyanolyan a valószerűsege.

2018. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Logikai oldalról nézve még feltételezni is marhaság.

Ha igaz lenne, az derülne ki, hogy rengeteg az újjászületni vágyó mazohista lélek.

Különben miért lenne ennyi, a szüleire panaszkodó gyerek, hiszen ők választották. Ki mit szakított, szagolja!

,

Ha igaz lenne, miért születne ennyi gyerek a nyomorba, a szeméttelepre, éhezésre?

Miért nem üresek a favelák, ha ez igaz?

2018. dec. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

Aki nyomorba születik, valószínűleg ezt kell megtapasztalja. Aki betegen, annak azt.

Karmikus dolog is lehet.

Csak azt nem értem, hogy ha meg kell tanulnunk valamit ebben az életünkben, miért nem tudjuk mi az?

Így elég nehéz.

Vagy nem is a tanulás pusztán a tapasztalás a lényeg?És majd halálunk után tanulunk belőle?

Kérdésedre válaszolva, hiszek benne, hogy a lélek válasz, hívni nem hiszem, hogy lehet.Mindennek megvan a maga ideje.

2018. dec. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 kreténpali ***** válasza:
13%

Valami olyasmi dolgot hallottam, hogy a saját, a családi és a csoport karmánk alapján lesz választva szülő.


"“hivogatni” is lehet?:-)"


Erre van egy szokás, de ez inkább a szomszédokat, ismerősöket, rokonokat érinti. Ha valaki bejelenti, hogy gyermeket vár, azt meg szokás látogatni és saját kezűleg készített kis mennyiségű és jó minőségű ételt szokás vinni a kismamának (lekvár, szirup, gyümölcs, gomba, méz, stb.). Ezzel mutatkozik be az ismerős és a saját energiájával készített/növesztett étellel jelzi, hogy kész befogadni a közösségbe.


A szülőhöz mindenképpen erős kötelék fogja fűzni (pozitív vagy negatív, tök mindegy). Ami sokat segít egy földi léleknek, ha várja az anyja, ha várják a szülei.

Amivel lehet még "csalogatni", vagy inkább ideális környezetet kialakítani azaz, hogy a gyászaidat rendezed.

2018. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!