Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álom ez a világ?

Álom ez a világ?

Figyelt kérdés

Tegnap este sokáig tv-ztem mire sikerült elaludnom, híreket néztem, benne a tüntetések Európa szerte.

Reggel mikor ébresztett az óra egy álom végén jártam, amiben pont akkor haltam meg. Nem emlékszem mindenre, de egy komplett életet éltem le, ráadásul a sajátomat. Benne voltak ismerőseim, de ismeretlenek is. Újra éltem gyermekkoromat, bár rengeteg olyan dolog történt velem, ami a valóságban nem. Újra éreztem az első szerelmet, de egy másik lánnyal. A gombócot a torkomban a suliban, ha készületlenül mentem. Szüleim foglalkozása is más volt és anyagi helyzetünk is jobb volt, mint valójában. Rengeteg élmény ért ebben a pár órás álomban, még aludtam is álmomban, sőt álmodtam is. A legfurcsább, hogy sokkal előrébb jutottam az időben a jelennél. Gyermektelenül, 53 évesen haltam meg, autóbalesetben. Ami 7 évvel több a jelenlegi koromnál, bár vannak gyermekeim és csodálatos családom. Ma nem merek elaludni, nem volt valami nagy élmény, egy életet éltem végig, amiből fel sem tudtam volna ébredni tudatosan, sőt eszembe sem jutott, hogy az az élet nem valódi. Ébredéskor fájdalmat, erős magányt éreztem, ami gyorsan elmúlt, ahogy a valós emlékek felülírták az álombelieket. Volt valakinek hasonló élménye? Kollégámnak elmeséltem, de nem hatotta meg a dolog.



2018. dec. 19. 02:15
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:

Valóban létezik ilyen, most biztosan minden furcsa számodra, sajnálom, hogy át kellett élned.

Én is pont ettől félek, hogy a tudatos álmomba egyszer beragadok "évekre".

2018. dec. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhat egy ilyen álmot, és csak lazán kapcsolódik a valósághoz. Ne problémázz rajta sokat, mert akkor rongálni fogja az életed.
2018. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Duenna ***** válasza:
65%
Lehetséges, hogy az előző életedet élted át, de az is lehet, hogy a következőt. Ne félj tőle, vedd úgy, hogy ez egy érdekes megtapasztalás, és próbálj koncentrálni rá, hogy tisztább legyen ez az "álomkép". Ami álomkép lehet, hogy valóság. Vagyis megnyílt a tudatalattid, és felszínre került valami.
2018. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én beragadnék egy kellemes álomba 10-15 évre...
2018. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉN egy rémálomban élek már 30+ éve. Ideje lenne már felébredni. Hol az a qrva telefonfülke?!
2018. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem a mátrix

Ha fel akarsz ébredni, nézz egy pontra 10 mp-ig és felébredsz

De ki akarna felébredni egy tudatos álomból magától?!

2018. dec. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem voltam tudatában, hogy álmodom. Ugyanúgy aludtam és álmodtam éjszakánként álmomban.


Ma már sikerült aludnom, nem álmodtam, vagy csak nem emlékszem rá.

2018. dec. 20. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!