Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Tegnap délután mosogatás közben éreztem valami furcsa dolgot. Mintha egy friss szellő csapott volna meg. Nyílászáró tavalyi, az ajtót is magamra csuktam, nem volt légmozgás.

Szerintetek?


2019. jan. 1. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Éreztél más furcsaságot ezen kívül?
2019. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem keltett hatalmába semmilyen rossz érzés, de az tény, hogy évente egyszer, max kétszer történik furcsa dolog. Tavasszal(2018) arra ébredtem hogy nem kapok levegőt és megfagyok, mintha rám ültek volna. Nem sokkal utána az ágy melletti szekrény tetejéről rám esett éjszaka egy lámpa, amit pár nappal

Előtte tettem fel. Esési szöge is furcsa volt, mert a szekrény tetejére, de bentebb raktam. Van egy lányom és ilyenkor ugye azért próbál óvatos lenni az ember. Az ágy 35 cm-re van a szekrénytől és 50 cm-t kellett “kintebb jöjjön” és még további 10 cm, hogy éjszaka a hátam közepére essen. Na ott paráztam, azóta semmi, csak az a szellő.

2019. jan. 1. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
:O ijesztő.
2019. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell rossznak lennie annak az érzésnek. Lehet az bármi.
2019. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!