Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen érzelmi és pszichológia...

Milyen érzelmi és pszichológiai okai lehetnek annak, ha valaki egy ismerősét letiltja a facebookról?

Figyelt kérdés

Velem tegnap történt mindez. Egy fiú jött az életembe novemberben.Gyönyörűnek találta a szemeimet.Összenéztünk és valami különös és megmagyarázhatatlan érzés fogott el. Őt is, tudom. Váratlanul...bár véletlenek nincsenek. Bejelölt ismerősnek a megismerkedésünket követő 5 nap múlva.Aztán napi több órás chatelés következett.Nehezen, de összejött a találkozónk pontosan ma 1 hónappal ezelőtt.Megtörtént a dolog, lefeküdtünk egymással. Előtte lévő nap megbeszéltük hogy nem viszünk bele érzelmeket.Ez nem is volt soha gond számomra-ő is én is kapcsolatban vagyunk-írta, lehet az 1. és egyben utolsó találkozó lesz. Így is álltam hozzá lesz ami lesz.Találkoztunk, de eszméletlen mély benyomást keltett bennem és én is benne.Nem bántam meg és elmondása szerint ő sem. Aztán a tali után néhány nappal ráírtam. Rögtön válaszolt is.Kérdeztem tőle hogy láthatlak-e még valaha? Azt írta meglátjuk. Egyetértettem. Aztán semmi nem történt,viszont érdekes és figyelemfelkeltő dolgok igen. Általában 2-3 naponta szokott posztolni. Ha posztoltam valamit ő is posztolt.A megosztott idézetei és zenék teljesen olyanok voltak mintha nekem szóltak volna. Olyan volt az egész mintha egymásnak üzentünk volna nyílvánosan de csak ketten éreztük volna ugyanezt. Nem írtam neki.Úgy voltam vele, ír ha akar,nem nyomulok. Egyetlen egyszer kedveltem egy idézetet ami úgy szólt: "Valaki megkérdezte tőlem: Nem érzed magad magányosnak, hogy a saját kis világodban élsz?

Így feleltem: Nem érzed magad gyengének, hogy egy mások által rád kényszerített világban élsz?"

Kedveltem és rá bő 3 órára azt vettem észre hogy az egész posztot törölte.Vajon miért? Ennyire nem akarta, hogy más lássa hogy kedveltem tőle egyetlenegy dolgot?Nem értem. Viszont tudom, hogy nagyon tetszem neki és szerintem azért tiltott le tegnap,mert így akar teljesen elengedni,mert másképp valószínű nem megy neki. Viszonyt,kapcsolatot nem akart. No de akkor miért jelölt be?Miért indított el egy ilyen érzelmi lavinát?Amiért az ezoteria rovatba írtam az azért van,mert sokszor zsibbadó fejfájás tör(t) rám.Olvastam róla, hogyha valaki sokat gondol az emberre, akkor előfordul ez a furcsa érzet. Azt is megéreztem, hogy le fog tiltani.Karácsony után egy filmnézés közben rámjött egy furcsa érzés, hogy rám gondol, de nem tud mit kezdeni a helyzettel és le fog tiltani.Most is különös érzések kavarognak bennem.Érzem hogy találkozni fogunk és lesznek még meglepetések vele kapcsolatosan.Tudom egy embert nem lehet befolyásolni az érzéseiben, de aminek meg kell történni az meg is fog történni. Agykontroll tanfolyamot is végeztem. Szubjektív kommunikációval többször üzentem neki teljesen szeretettel.Furcsa érzések kavarognak bennem. Veletek előfordult már hasonló? Ha tiltatok valakit akkor miért teszitek? Ha teljesen közömbös lennék a számára és közöny lennék, akkor szerintem nem tett volna semmit, de a tiltás is egy erős érzelmi állapot következtében alakul ki. Végülis a szeretet és a gyűlölet is érzések.Tehát vajon pszichológiailag mi az oka ennek?



2019. jan. 2. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy, másfél havi "ismeretség" után, az első találkozásotokkor, megállapodástok alapján érzelem nélkül feküdtetek le.

Ha ismét ilyen szexet akar a srác - és nincs más a közelben, akivel megtehetné, majd újra megkeres.

Gondoltál arra, mi járhat a srác fejében?

Elárulom: ha vele, akkor mással is megtetted/megtehetted/képes vagy rá.

Nem húzzuk fel azt a zoknit, ami már volt lábunkom - és azóta ki tudja kién és mennyién.

2019. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen mással is megtettem érzelem nélkül. Neki is volt pár félrelépése, de itt minden más volt. Öt is és engem is párommal a lakáshitel tart össze.Nyilván volt érzelem, ha látni sem akar. Nem vagyok neki közömbös, mert különben csak ùgy ellennénk egymás ismerösei, de nem akar látni, tehát tùl akar lenni rajtam.
2019. jan. 2. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Túl van magyarázva. Megkapott, majd jelentkezik ha újra megkíván b
2019. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jól van 3-as. Biztosan így lesz!
2019. jan. 4. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Hú, azért nem semmi, ami a fejedben zajlik. xD
2019. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az intuíciós készségem. Sokszor megérzek úgy dolgokat, hogy lezajlik a fejemben az adott érzés/ gondolat filmként és meg is történik a valóságban.
2019. jan. 4. 15:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Jo a forgatokönyv robi.

Nem vagyok a játékod..nem az vagy aki voltàl.. és màr én sem..

2022. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Prokopf ***** válasza:
Kérdező, te nőnemű vagy?
2022. okt. 3. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Prokopf ***** válasza:

#7

Ha már nem az vagy, aki voltál, akkor az önmagában is elégséges feltétel ahhoz, hogy "robi" számodra (önnön változásától függetlenül is) más legyen...

2022. okt. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!