Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A földön kívüli lények is...

A földön kívüli lények is hordanak ruhát?

Figyelt kérdés

Ha vannak természetesen.


Egy filmben sem láttam, hogy az "ufok" ruhát viselnének... miért van ez így? Miért így vetítik ki őket nekünk?



2019. jan. 3. 00:39
 1/7 2*Sü ***** válasza:
43%

> A földön kívüli lények is hordanak ruhát?


Mivel egyetlen földönkívüli létformával sem találkoztunk, nem tudjuk, hordanak-e ruhát. Nyilván ha nem intelligensek, akkor valószínű, hogy nem, ha intelligensek, akkor a fene tudja.


> Egy filmben sem láttam, hogy az "ufok" ruhát viselnének... miért van ez így?


Kevés filmet láttál. Sok sci-fi van. Van, amiben az idegenek nem emberszerűek, van, amiben emberszerűek, van, amiben nincs rajtuk ruha, van, amiben van. Ez utóbbinál sok klasszikus be lehetne idézni, pl.: Star Wars, Star Trek, Csillagkapu, Babylon 5, Firefly, vagy akár néhány Marvell filmet is.


> Miért így vetítik ki őket nekünk?


Szerintem anno lehetett egy klasszikus ábrázolás, de nem tudom kinek a fejében született meg. Ez nyilván kihatott a kultúránkra, sok idegennel történni vélt találkozásnál hasonlóak az idegenek leírásai, amik aztán újra csak kihatottak a kultúrára, és még több hasonló leírást szült.

2019. jan. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Van amelyik faj igen, és van amelyik nem.

A kis szürkék/zöldek közül is van olyan amelyik hord ruhát.

2019. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Vannak biológiai fajok. Ezek testhez simuló, intelligens anyagból készült ruhát hordanak. Nem ritka az sem hogy öntik ezeket.


Vannak plazma lények, akik az elektromágneses mező manipulációjával érik el, hogy fizikai síkon látunk lényeket. Akkor nem kell ruha sem. Olyan szerveket vetítenek ki és olyat nem, amit csak akarnak.

2019. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

itt egy földönkivüli amin van ruha


[link]

2019. jan. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Èrdekes, ezen mèg nem is gondolkoztam...
2019. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Otthonkàt.
2019. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát, egy kis szürkét megnéznék bikiniben :D
2019. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!