Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a biorezonancia hülyeség?

Figyelt kérdés
Én szkeptikus vagyok vele szemben, szüleim meg teljesen hisznek benne. Nem hiszem, hogy ha egy valóban kipróbált és működő módszer lenne, akkor nem lenne elterjedve bejáratott dologként mindenhol a világon, ahelyett, hogy a tudomány perifériáján lenne. Erre nekik mindig az a válaszuk, hogy nem ismerem az egészségügyi lobbit, csomó hasznos dolog nincs elterjedve. Szerintem meg ami működik, arra rákapnak az emberek.
2019. jan. 4. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a placebo hatás figyel be itt is. Aki hisz benne, annál működik.
2019. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Nem lehet tudni.

Viszont nincs rá bizonyíték, hogy nem az.

2019. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Nem hiszem, hogy .....a tudomány perifériáján lenne."


Többek között a NASA is alkalmazza vizsgálati és kezelési céllal, sőt az ő kutatógárdájuk fejlesztette tovább a kvantumfizikai és orvosi kutatások során kidolgozott biorezonanciás eljárásokat.

2019. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy valaki bedobja érvként a kvantumfizikát, esetleg a NASA-t.

Tuti kamu.

2019. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!