Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ásványi...

Renátácska kérdése:

Mi a véleményetek az ásványi karkötökről?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes rendelni? Használ e valamit?
2019. jan. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Én nagyon szeretem az ásványi köveket mint ékszer, vagy dísz. Van medálom több is ami ásványi kő.

Használni nem tudom miben használna. Ha azt hiszed gyógyító ereje van vagy varázsereje, akkor jó ha tudod nincsen. Egyszerűen csak szépek.

2019. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Van, aki érzékeny a hatásukra, van, aki kevésbé.


Ajándéknak ideális az ásványi karkötő! Egy kedves nőismerősömet donut formájú mohaacháttal, egy másikat pedig ún. 12 mesterkőből álló karkötővel ajándékoztam meg. A kapcsolatunknak mindkét esetben használt :)

2019. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Sósat szeretem, akár 2 hétig is eltart mire elnyalogatom ...
2019. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha a gyémántot is ásványok közé sorolod, csiszolva nagyon örömkeltő! (Kapni...)
2019. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kreténpali ***** válasza:
Nagyon erős a hatása. Csak pár percig volt rajtam vasércből készült karkötő, azonnal megváltoztam.
2019. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Seres T ibor válasza:
A kristályterápia az ásványokban felhalmozódott energiát használja gyógyító célra. A terápia szakértői úgy vélik, a kristályok sugároznak, rezgéseket bocsátanak ki, energiát adnak át, szabályozzák a belső energiaáramlást. Fizikai, lelki és szellemi síkon is hatnak. A drága és féldrágakövek elektromágneses kölcsönhatásba lépnek a beteg testrésszel vitalizálnak, erővel töltenek fel. Ékszerbe foglalva pedig felerősítik viselőjük elektromágneses terét növelve a kő kedvező hatását.
2019. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!