Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magamnak alváspa...

Hogyan tudnék magamnak alvásparalízist előidézni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nagyon ijesztő meg minden, de egyszer át akarom élni. Meg lehet csinálni akarva?
2019. jan. 6. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Fáraszd ki magad, maradj fent sokáig, kelj korán és feküdj le napfénynél/halvány lámpánál aludni, mindenképpen a hátadon. Nálam bejött.

Bővebben: a 14. válasz az enyém

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__9616..

2019. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
43%
Egy időben folyton alvásparalízisem volt. Nagyon stresszes időszak volt, tehát, keveset aludtam mindig. Este nem tustam elaludni, csak ha a hátamra fordultam, de akkor folyton jött a paralízis. Szóval a stresszelést azért nem ajánlom :D de szerintem valóban sokat segít ha teljesen lemeríted magad, majd a hátdon fekve próbálsz elaludni.
2019. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Én már átéltem és nagyon rossz, rémisztő, rendesen olyan volt, mintha valaki a mellkasomon ülne, én pedig nem tudtam mozdulni. Rettegtem minden alkalommal, pedig tudtam, mi ez, volt racionális magyarázata. Sok kialvatlan éjszaka után jelentkezik nálam.

Ezt miért szeretnéd átélni?? Mit nyernél ezzel szerinted?

2019. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Én nyertem vele pár érdekes élményt. Nem mindenkire van negatív hatással.
2019. jan. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De konkrétan milyen pozitív hatása van?
2019. jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Youtube astral projection zene alvas kozben 1000% mert kulonleges alacsony herc zene.
2019. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tudatos alommal sikerül de én mindig hason alszom egyébként. Álmomban mondom magamnak fel kell ébredni és úgy jutok a paralizishez. Velem soha nem történt szörnyűség annyi h nem tudok megmozdulni..
2019. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 Azt haluzol be közben, amit akarsz. Olyan, mintha nagyban be lennél drogozva. Igazából át is lehet menni belőle tudatos álmodásba, az meg megint csak egy pozitív élmény.
2019. jan. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, hát én kajak azt "haluztam", hogy valaki vagy valami a mellkasomon ül, illetve, hogy az agy felett lebegek. De számomra tényleg rémisztő volt.
2019. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem így sikerült:

Nagyon stresszes időszakom volt. Délután ittam egy kis alkoholt(nem tudom ennek van e jelentősége). Teljes kifárasztottam magam, hajnalba lefeküdtem aludni. 5 kor keltem. Majd délutáni órákban(2 fele) tv mellett elaludtam. Aztán jött a para.


Titok benne az, hogy legyél nagyon fáradt, aludj keveset, majd délután tv mellett próbálj elaludni.

2019. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!