Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi mindent teszel a következő...

Mi mindent teszel a következő inkarnációd megfelelő élhetősége érdekében?

Figyelt kérdés

Mit gondolsz, jelenlegi cselekedeteidet extrapolálva mi lesz a tartalma és fő mottója a következő újratestesülésednek?


Mivel javítod a holnap esélyeit már ma?


(Nem pontozok le senkit, az anyagba ragadt nihilistákat sem.)


2019. jan. 9. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Mivel megoldani nem tudom jelenleg az életem, mert a saját szokásaim követése zsákutcába vezetett - ezért az a legjobb ha most megállok amíg tudok.., és nem csinálok semmit.

A meditáció gyakorlása számomra jelenleg a legfontosabb (vagy inkább az a szokás hogy rendszeresen gyakorlok) mert ha ezt továbbviszem, akkor talán majd "legközelebb,, is rájövök a dolgok működésére.., mielőtt teljesen tehetetlenné válok a következő életemben is.

2019. jan. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Milyen meditációs módszert használsz?
2019. jan. 9. 10:23
 3/21 anonim ***** válasza:

Igazából, annak ellenére, hogy hiszek a szamszárikus reinkarnációs körforgásban, de a jelenre koncentrálok, illetve jelen életem közeljövőjére.

Amíg a jelen nincs rendben, addig hiába is akarnám átlépni a sor lépcsőfokait, csak káoszt gyártanék.

Amúgy igyekszem korrekten, negatív karmagyártás nélkül élni.

2019. jan. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
#1 vagyok - zen meditációt
2019. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Megfordítom a kérdést "anyagba ragadt nihilistaként". Az előző inkarnációd mit tett hogy neked most jobb legyen?
2019. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Kedves KALAP ÚR, választ fogok adni neked nem is sokára.


Többek hozzászólását is várom.

2019. jan. 9. 12:20
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb tudatossági szintre törekszek meditáció és önkutatás által. Hosszú évekig a transzcendentális meditációt gyakoroltam, aztán a vipassana meditációra tértem át, ami teljesen más mint a mantrázás, vagy a légzésfigyelésen alapuló gyakorlatok, de ezzel nem azt mondom hogy a többi gyakorlat rossz lenne, mindenkinek megvan a saját útja, míg fel nem ébred a forma álmából, azaz a testtel és elmével való azonosulásból. Az önkutatást pedig a Ramana Maharsi féle én-kutatás alapján.
2019. jan. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszi!


Folyamatosan figyelem a kérdést.

2019. jan. 9. 12:38
 9/21 kreténpali ***** válasza:

Semmit. Nem tudom. Semmivel.


Nincs kanál.


Addig is megyek, elmosom a tálam.

2019. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kedves KALAP ÚR,


tanulmányozom a törvényeket:

-karma,

-dharma,

-szeretet törvénye

-és egyéb törvényeket.

Igyekszem keresni a "kijáratokat", igyekszem tisztítani magam és visszatekintve is vállalható életet élek. Nem merülök bele a világba túlságosan, és nem veszem túl komolyan magam. Röviden ennyi.

2019. jan. 10. 09:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!