Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért érzem az, hogy halálom...

Szunyo37 kérdése:

Miért érzem az, hogy halálom után befolyással leszek a földi életre?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hívő és nem tartozom semilyen gyülekezethez. Nem azt érzem, hogy feladatom lenne, vagy nem végeztem el valami fontos dolgot életem során.

2019. jan. 10. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben megvilágosodott ember vagy, biztosan.
2019. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy az hogy lehet, de nem vagyok hívő.
2019. jan. 10. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nem vagy az,de nem akartalak megbántani.Mostanában mindenki elég érzékeny errefelé.

De mondok valamit, a mostani életed en is nagy hatással lehetsz az emberekre.

2019. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
életedben*
2019. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Mindenképpen így lesz.

Akkor is, ha jó- és akkor is, ha rossz ember vagy most.

Kétszer hal meg az ember:

- első halál a test halála,

- a második az emléké.

Első halálod után hatással leszel a túlélőkre a rád emlékezés minőségével.

Akkor is, ha áldással és akkor is, ha átokkal gondolnak rád, mindaddíg, míg a rád emlékezés elhal és senki nem említ majd fel.

2019. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem erre gondoltam. A testi halál bizonyos, az hogy emlékeznek rád az is.

Én teljesen másra gondoltam.

2019. jan. 11. 03:10
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy mire gondoltál, nem jön át kérdésedből, ezért válaszom nem lehet más, mint az, hogy halálod utáni befolyásolásodnak kell venni, ha valaki emlékei szerint példaként követendőnek, vagy ellenpéldaként kerülőnek tekinti életed tetteit.
2019. jan. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha elárulnád, mire gondoltál, kedves Kérdező, akkor hasznosabb válaszokat adhatnánk. Nos?
2019. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
konkrétan leírni, megmagyarázni nem igazán tudom, ez csak egy érzés, hogy valami funkciót fogok betölteni, és hatással lesz valamire, vagy valakikre. Konkrétan nem igazán tudom. Nem képzelem magam istenek.
2019. jan. 11. 15:30
 10/10 anonim ***** válasza:

nyolcas vagyok


Ha "életed adod felebarátaidért", vagy ha halálos baleseted után a szerveidet felhasználják, vagy csak egy szép almafát táplál majd a tested, akkor elképzelhető. Egyébként a legjobb fedezék is friss hullából épül, ami a kupac tetején fagy megfelelő formára. Srapnelt és lövedéket is kiválóan fog a fagyott hulla.

2019. jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!