Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi okozza számodra a legnagyob...

Mi okozza számodra a legnagyobb szenvedést spirituális értelemben?

Figyelt kérdés
Minden meglátás érdekel.
2019. jan. 12. 12:07
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az infot !! Igen, mostmár csak a fiziksi ( anyagi) világban fejlődöm :)
2019. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:
"és azzal is, hogy spirituálisan nem fogok / tudok már fejlődni." Na, ez konkrétan elfogadhatatlan lenne számomra, a lemondás a fejlődésről. Ez biztosan fájdalmat okozna. Sose tennék ilyet.
2019. jan. 12. 13:17
 13/59 anonim ***** válasza:
100%

A spiritualitást nem áll módomban elemezni, mivel mindenkinek más valamivel.

Számomra egy létforma, amiben folyamatosan formálom magam, tapasztalok és mélyebben belelátok a világ dolgaiba és az emberek lelkébe.Tisztán látom a karmám és a hibáim és igyekszek csiszolni rajtuk.A várost ahol élek,energiahálóként is képes vagyok észlelni és az energia minőségét is.

Röviden ennyi.

2019. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

Köszi!


Más valaki más meglátásokkal?

2019. jan. 12. 13:23
 15/59 anonim ***** válasza:
32%
Ez a forum a buta felesleges kérdésekkel. Nem pont ez
2019. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha a karmád az anyagi világba vezet, akkor oda vezet.Ha már annyira feloldottad a karmád, hogy a megvilágosodásig egyenes az út,akkor nincs akadálya hogy folyamatosan fejlődj sprituális.

Én mély tiszteletet érzek a 66%-os válaszadó iránt.

2019. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös, kérlek, fejtsd ki!


Kedves 16-os! Miből gondolod, hogy a spiritualitás és az anyagi út egymást kizáró utak? Honnan származik az a meglátás, hogy nem művelhetők párhuzamosan, egymást erősítve?

2019. jan. 12. 13:34
 18/59 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm , kedves 16 os! :) A karmám ide vezetett, s mivel előző inkarnációmbvan is a minimális spirituális fejlődésem biztosítva volt, nincs nagy askadály a mostani állapotombsn, mindig beforog valami az életembe, ami előre mozdít.

Benned is ott van egyébként a valódi , tiszta energia, érzékelem :)

2019. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
Természetesen művelhetőek együtt,de itt nem erről volt szó.
2019. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
Kedves kérdrző! Én a jövőt képes vagyok érzékelni, de nem ilyen humbuk módon, hogy jósolgatok 8000ért. Másnask is nképes lennék érzékelni, de mivel direkt leépítem magasmban , ez már nem megy egy ideje. Viszont itt " ragadtam" a földi lét keretei között, s " abból főzök, ami van " úgymond.
2019. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!