Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi okozza számodra a legnagyob...

Mi okozza számodra a legnagyobb szenvedést spirituális értelemben?

Figyelt kérdés
Minden meglátás érdekel.
2019. jan. 12. 12:07
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Kedves 20-as, sajnálom és tiszteletben tartom, hogy nem gazdálkodsz a talentumaiddal a szenvedők és a közösség érdekében. Mi a döntésed oka?
2019. jan. 12. 13:49
 22/59 A kérdező kommentje:

Kaptam egy privátot, amiben vki felvilágosít arról, hogy neki is voltak spir. értelemben vett szenvedései, de azokat nem osztja meg ismeretlen személyekkel.


A döntését tudomásul vettem.

---

Más valaki más meglátásokkal?

2019. jan. 12. 14:03
 23/59 anonim ***** válasza:
Téged miért érdekel ez ennyire?
2019. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
Egy nagyon erős hajlam, egy vágy ami arról szól, hogy mindent megértsek, főként azt ami megérthetetlen. Így mindig paradoxonokba ütközök, de nagyon nehéz leállnom mert túl nagy lendülete van a folytonos elvont filozofálásnak, így csak vergődök folyamatosan ugyanazokban a gondolathurkokban kikötve. Röviden és tömören összefoglalva a spirituális egóm okozza számomra a legnagyobb szenvedést...
2019. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:

A kérdésed jogos, kedves 21-es.


A rövid válasz: tanulok a válaszokból, új nézőpontokat nyerek és átértelmezejm a jelenlegi helyzetem. Az utóbbi ca. 2 hét alatt mintegy 10 kérdést tettem fel itt az oldalon spir./ezo/emberismereti/vallási témákban. A válaszokat ill. a válaszok elmaradását magam hasznára fordítom, arra, hogy haladjak előre az utamon és elkerüljem az utazóra leselkedő csapdákat.

2019. jan. 12. 14:15
 26/59 anonim ***** válasza:

Nekem az hogy már tisztán látom hogy milyen cselekedeteim jutattak a jelenlegi helyzetbe, és már azt is tudom mit szeretnék elérni az életben - viszont annyira nehéz helyzetbe kerültem hogy egyedül képtelen vagyok kimászni belőle. Viszont a személyiségének olyan jelenleg hogy nem tudok együttélni olyan emberekkel akik segíthetnének.

Mivel nem tudok mozdulni ezek miatt, így csak csendben nézhetem ahogy folyik mellettem az élet...

2019. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:
Kedves 26-os, hogy kívánsz kilábalni a jelenlegi helyzetedből? Mit tehet érted a külvilág?
2019. jan. 12. 14:23
 28/59 anonim ***** válasza:

Sajnos sarokba szorultam teljes mértékben..

A külvilág talán csak akkor segíthet, ha valakit újra tudok majd szeretni - és miatta meglépem azt a lépést amit magam miatt képtelen vagyok.

Egyszer már beadta az élet, de elhibáztam.

Viszont magamat értéktelennek tartom, ezért magam miatt nem tudok tovább menni (inkább menekülök).

De az is lehet hogy az a sorsom hogy örökké egyedül maradjak, és valamit így kell elérnem...

2019. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
Maga az élet.
2019. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Viszont ha itt még elmeditálgatok pár évet - a világtól távol..., ki tudja talán elérek egy tisztább tudatot :)
2019. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!