Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az USA zászlaja és az Árpádsáv...

Az USA zászlaja és az Árpádsávos zászló hasonlóságába mit kellene belelátni?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam emailben egy ppt prezit, ami a magyar szimbólumokról szólt és az Árpádsávos zászló bemutatása után a következő kérdést tette fel a készítő: "Tudjuk-e melyik országnak van még Árpádsávos zászlója?" És ezután megjelent az USA zászló. Utána semmi következtetés vagy info, hanem továbblépett és a székelykapuk következtek...

A kérdésem az lenne, hogy ezzel most mit kezdjek, mit akart a készítő ezzel sugallni? Azt, hogy az Egyesült Államokat igazából Árpád fejedelem leszármazottai alapították? Vagy mit?

(Elegem van már ezekből az ezós hülyeségekből, hogy semmi bizonyíték alapján állítanak dolgokat, de ebben a zászós idiótaságban még állítás sincs, nemhogy bizonyítás...)

Ja és akkor már pl. az oszták zászló is Árpádsávos nem? Csak kisebb része van kivágva... meg a lengyel, meg a kanadai (elforgatva), meg a perui, stb...



2019. jan. 13. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A prezi készítője hülye volt, ennyi.
2019. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Az nem Árpádsávos zászló.

A 13 csík az első 13 kolóniát jelöli. Semmi köze hozzá.

2019. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belelátni semmit, szerintem a készítő is csak a vicc kedvéért tette bele.
2019. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Árpádsávokról akkor beszélhetünk, ha pontosan nyolc vízszintes sáv van, négy vörös és négy ezüst (ezt zászlón/címeren rendesen a fehér szín jelöli). Ha nem ez a sávok száma, dőlésszöge és a színek eloszlása, nem árpádsávos mintáról beszélünk (vagyis pl. a nyilasok „árpádsávos” zászlói sem árpádsávos zászlók voltak, mivel szúrta a szemüket az asszimmetria, és hozzátoldottak alul egy plusz sávot).

Az amerikai zászló jelentésére nézve l. a 2-es válaszát.

2019. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Én ezeket tudom, és értem, de nem véletlenül az ezotéria témában tettem fel a kérdést (gondolom egy moderátor tette át ide).

Régebben is találkoztam már ezzel az zászlós hülyeséggel más összeesküvés elméletes-ezós oldalon és szerettem volna ha leírják a nézeteiket...

2019. jan. 13. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet arra akart kilyukadni hogy az USA valaha magyar terület volt, csak elcsatolták, ezért lehet rá követelésünk, vagy hogy valójában nem 7 hanem 8 törzs volt, csak a nyolcadik elkanyarodott az USA irányába.

Na jó, komolyan mire lehet következtetni?

SEMMIRE.

2019. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen belefutottál valami konteógyáros szíriusziősmagyar tardba.
2019. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!