Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom ide tartozik e...

Nem tudom ide tartozik e hátha. Sokat jártam templomba mivel keresztények vagyunk. Én bekerültem az oltárba a papnak segíteni (erre van egy szó azt hiszem ezt nem tudom) és amikor az oltár tetejére néztem ott volt egy illuminati/szabadkőműves jel?

Figyelt kérdés
Ez vajon miért van ott? Arany színű. Ha belépünk a templomba akkor ha jól figyeljük meg lehet látni kB mindenhonnan. Ortodox templom

#Illuminati #oltár #Ortodox templom
2019. jan. 14. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Eselteg nem a Szentháromság jele?
2019. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bele tanulva ezért kérdezem
2019. jan. 14. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szeeintem is a Szentháromság-szimbólumot vélted Illuminati jelnek.Képet csnáltál róla?
2019. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudod miben hiszel... De elhiszed?
2019. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van képen. Hogy tudnám csatolni?
2019. jan. 14. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a szem a háromszögben?vagy valamelyik másik szimbólum/jel?
2019. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
háromszögbe szem
2019. jan. 14. 20:18
 8/9 kreténpali ***** válasza:
56%

lehet meg akarta mutatni a pap a sötét titkát. lehet be akar szervezni az illuminatiba!


de az is lehet, hogy utána kellene nézni, hogy honnan ered a szimbólum amit az illuminátusok magukra vettek és felfogni azt, hogy attól, hogy valaki divatot csinál valamiből, még nem jelenti azt, hogy az az ő találmánya vagy hogy helyesen használja.

2019. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szabadkőművesség jelképei ősiek és ezeket a szimbólumokat keresztény művészetek is alkalmazzák. Nincs ebben semmi rendkívüli.


A háromszögben lévő szem a kereszténységben a Szentháromság jelképe, a szabadkőművességben pedig a "Világegyetem Nagy Építőmesterét" jelenti, ami ugyanúgy az Isten, csak más szavakkal.

2019. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!