Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kos-kos kapcsolat?

Kos-kos kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy kos jegyű fiú. Tudom hogy nem csak a napjegy számít. Én is kos vagyok, de pl bika a vénuszom szoval mar alapvetoen maskepp viselkedem kapcsolatokban.

Tapasztalatokra , véleményekre lennék kiváncsi hogy mennyire kompatibilis két kos jegyű ember párkapcsolata.



2019. jan. 15. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Ellankező esetben a kos-kos kapcsolatból nem származik utód.

2019. jan. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most már minden kérdésekben kosokkal jöttök? 😅😅
2019. jan. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Értsétek már meg egyszer, s mindenkorra, hogy nem az a kicseszett csillagjegy számít egy kapcsolatban, a csillagjegy SEMMIT nem számít! Nem befolyásolja se a kapcsolatot, se a viselkedést, se semmit!
2019. jan. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem arrol kertem velemenyt hogy a horszkop szamit e vagy nem. Velemenyem szerint szamit de nem ez alapjan fogom megitelni. De azert gondoltam erdekes lehet egy par tapasztalatot meghallgatni.
2019. jan. 15. 13:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen tapasztalataid 😂 Lehetett vagy 1-2 kapcsolatod, a kérdésed alapján és az egyik kapcsolatban "számított" a csillagjegy (amúgy csak neked tünt úgy). Erre válaszolj nekem: Mégis miért számítana a csillagok állása egy kapcsolatban? 😂
2019. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igenis számít. 18éves vagyok és eddigi összes kapcsolatomban jelentéssel bírt a fiú horoszkópja. Ha tudod a teljes horoszkópod , hidd el meglepően sok dolgot megtudna mondani rólad. Természetesen nem ez alapján ítélek és mindig vannak kivételek. De számomra érdekes hogy mennyire igaz az emberekre többségben. Én csak gondoltam aki szivesen megosztana velem a tapasztalatait azt meghallgatom. Nemtudom miert nem lehet hozzaszolas nelkul hagyni a kerdest hogyha nincs semmi hasznos mondanivalod.
2019. jan. 17. 01:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Az 'Ezotéria' kategóriában is a legtöbb válasz hasznos, csak a megrögzötten gondolkodó/esetleg gondolkodni nem akaró kérdező nem fogadja el.

.

"18éves vagyok és eddigi összes kapcsolatomban jelentéssel bírt a fiú horoszkópja"

Ezzel azt kívánod tudatni, ha megismerkedsz egy fiúval, megtudakolod a horoszkópállításhoz szükséges összes adatát? (Születési év. hó, nap, hely, idő percre pontosan)

Ha nem tudja mindezeket, vagy nem akarja megosztani veled, akkor megismerése helyett ejted?

2019. jan. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem. Es mar le is irtam hogy ez alapjan itelek. Csak erdekes , es legtobb esetben igaz volt utolag ahogy megismertem
2019. jan. 17. 16:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy nem ez alapjan itelek*
2019. jan. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!