Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha lenne egy időgépetek?!

Ha lenne egy időgépetek?!

Figyelt kérdés

Szóval , igen, lehetővé válna az időben utazni, de mondjuk csak a múltba és csak 1x.

Ti kihasználnátok? Mit tennétek vagy csinálnátok másképp?



2019. jan. 15. 09:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Elmennék az imádott nagyim temetésére amire a s@@fej exem miatt nem mentem,mert rábeszélt,hogy egy nyaralás fontosabb annál.. azóta is bánt a dolog pedig már 6 éve történt.
2019. jan. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Visszamennék 1492-be és felgyújtanám Kolumbusz hajóit.
2019. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1-es nsgyxon sajnálom :(

2es! Miért?

2019. jan. 15. 10:03
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem mennék vissza. Semmit sem bántam meg, amit tettem.
2019. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%
Mégis miért, szerinted?
2019. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Én 7 évet utaznék vissza és erősen lebeszélném az exemet arról hogy új életet kezdjen a világ másik felén amire az apja beszélte rá, és mind ezt titkolták a hátam mögött amivel mocskosul tönkretettek lelkileg. De ő is megkapta az élettől azt a hatalmas pofont hogy a környékről kiutálták szinte és pár évvel később hazajött, de emiatt bukta az egyetemet, anyja anyagilag odajutott hogy már nem bírt rajta segíteni így munkát kellett vállalnia sürgősen egy gyárban hogy ne haljanak éhen, aztán azóta is csak dolgozik de teljesen depressziós. Engem azóta sem keres mert levélben szakított velem, és nem mer elém állni. Pedig látom őt majdnem napi szinten mert egy helyen dolgozunk csak más beosztásban, meg alapból más területen csak közös szünet időben futunk össze egyszer, egyszer. Én már nem akarok vele összejönni mert azóta már feleségem van és már nagyon tervezzük a gyerekvállalást is. Csak ha az exemmel beszélgető viszonyban lennénk ha ő nyitott lenne erre akkor csak arra lennék kíváncsi hogy miért tett, mire gondolt mert mi történt hogy mégis visszajött. Konkrét dolgokat nem tudok róla sajnos. A másik meg az hogy akkor miét dobott így el engem ennyire aljas módon amivel engem teljesen tönkretett és majdnem öngyilkos is lettem. Sajnos sokáig szenvedtem emiatt ami nekem is kihatott sok mindenre és nagyon hosszú idő volt mire lelkileg annyira helyrejöttem hogy tudtam végre normális karriert építeni magamnak ami szintén nem volt egyszerű. Ráadásul sok régi jó barátomat is miatta vesztettem el mert közös baráti társaságunk volt és terjesztett ő rólam mindenfélét, és ők is titkolták hogy ő elmegy új életet kezdeni.

Szóval én arra a napra utaznék vissza amikor megkapta ezt a lehetőséget de titkolta előlem, viszont később a tesója elmondta nekem hogy mikor tudta ezt meg, és hogy majdnem fél évig titkolta előttem a dolgot és titokban szervezett meg mindent.

2019. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Lebeszélném a szüleimet arról, hogy fogszabályzásra vigyenek. Nem volt indokolt, nem használt, tönkretették a fogzománcomat, és egy rakás pénzt kidobtunk miatta az ablakon, aminek jobb helye is lehetett volna. Csak ők sem értettek hozzá, hallgattak olyan orvosokra, akikre nem kellett volna. Ha visszamehetnék, ezen változtatnék.
2019. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak hobbista, érdeklődőjellegű a téma, akkor az 1900-as évek eleji Budapestjére. Annyira vonz, hogy milyen lehetett akkor a feeling, a hangulat, a gázlámpák, a kockaköves fiákeres utcák, az esti élet Budán és Pesten.



Ha a saját eddigi életemen belül lenne egy újrakezdési esélyem, akkor kb 20-21 évvel ezelőttig mennék vissza, azaz bő 20 évet.

Ekkor voltam 26 éves srác (1972es vagyok).

1998 miben is volt vízválasztó?

Ekkor még anyagilag stabil és erős volt a család, közös cég, jól ment, adósságmentesség, álomautóm megvolt, pont belekezdtem egy párkapcsolatba.

Ha most 1998 lenne, nem nyelnék le annyit a barátnőmtől, akivel ugyan lett egy 15 éves kapcsolat, de így kezdődött:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Szóval sokkal nagyobb öntisztelettel és önbecsüléssel állnék a dolgokhoz.

Soha el nem adnám a Porschét és nem venném ennyire félvállról az üzleti kapcsolataimat és a céget.

A mai tapasztalati szintemmel ha visszamennék 20 évet, minden teljesen más lenne a mostani jelenemben.

2019. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én múltamba, akkor 2007-be, hogy rábeszéljem a mamát, hogy menjen el orvoshoz, mert akkor még időben fedezték volna fel nála a rákot és talán ma is élhetne.


Ha csak úgy a történelemben bárhol, akkor a jura vagy kréta időszakba, mert kíváncsi vagyok, hogy igazából hogyan nézett ki akkor a világ és az állatok.

2019. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Miért lettek lepontozva a válaszok?
2019. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!