Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusként miért álmodtam...

Szkeptikusként miért álmodtam furcsa fényjelenségekkel?

Figyelt kérdés

Kételkedő vagyok nem tagadó. Utoljára az Orion űrhajóról szóló sorozatot néztem a fikciós filmek közül, még az első vetítések idején.

Ray Bradbury novelláit szerettem. Nagyon ritkán nézek áltudományos kisfilmeket, amelyek állítólag valós történetekről szólnak. De kb. ennyi.

Ma éjjel viszont olyan intenzív álmom volt, ami valósnak hatott, noha a jelenség hihetetlen.

Erős fényű, amorf alakzatokat láttam „órákon át”.

Mindegyik zöldeskék volt, különböző kiterjedésűek.

Olyan, mintha felhők mögött lenne valami, ami erős fényt ad ki, s szóródik a vízpárán.

Az éjszaka egyébként holdfényes, csillagos volt.

Néhány percig volt látható egy-egy ilyen jelenség.

Fotózni is tudtam őket, profi géppel.

Azt már nem tudom, hogy a képek sikerültek-e, mert közben felébredtem.

Nem emlékszem semmi olyanra a közelmúltból, ami hatott volna rám. Talán a színre magyarázat lehet, hogy tegnap egy teal szín magyar nevére válaszoltam valakinek.


2019. jan. 20. 11:24
 1/1 Kis Szurke ***** válasza:
Egyertelmuen a poloskoidokra vall ez az elterites, biztos tapasztaltal mar a szobadban zummogo hangokat, illetve lattad a biorobotjaikat akik megfigyelnek teged (poloska). Valoszinuleg elteritettek, szoval ellenorizd, hogy meg vannak e a belso szerveid, ugyanis neha kivesznek egy-egy veset vagy hasnyalmirigyet, multkor is kivettek egy veset, csak veletlenul ott felejtettek a helyszinen a szappantartoban, szoval vissza kellett erte menni.
2019. febr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!