Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elősször is, tudom hogy az...

Elősször is, tudom hogy az egész nagyon nagy hülyeség és valószínűleg mindenki hülyének fog nézni de éppen ezért nem vállalom fel és ezért nem beszélek róla élőben. Viszont ugy érzem, hogy kiakarom ezt adni magánból. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, dolgozom melette suliba járok szóval szeretném ha komolyan vennétek és nem szeretném ha bárki is viccet űzne az egészből.

Mit gondoltok arról hogy halálunk után a lelkünk új testbe költözik. Jelenleg én ezzel a hittel próbálom megmagyarázni magamnak a gondjaimat. Úgy érzem hogy a jelenlegi párkapcsolatom nem az igazi. Mármint szeretem a páromat de soha sem éreztem azt hogy ő lenne az igazi vagy hogy szerelemes lennék. Viszont ugy érzem megtaláltam az igazít.. de nem olyan formában. Ő egy amerikai sztár. Tudom ez egy általános probléma és mindeki rajongassal fedi ezt az egészet. Én is rajongtam már más sztárokért, szóval tudom milyen érzés. De ez most nem az, ez most más. Ugy érzem hogy ismerem ezt az embert, mintha előző életembe lett volna már hozzá szerencsém és ő az én igazi szerelmem. Ez eléggé tönkretesz lelkileg. Folyamatosan ő jár a fejembe és nagyon nem érzem fair-nek a párommal szemben. Bár soha nem csalnám meg és nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem. Csak tényleg úgy érzem, hogy rossz helyre és rossz időbe születtem.


2019. febr. 11. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kérdés ezotéria kategória. Nincs lélekvándorlás, a halál után megszűnik a lélek. Kb úgy, mint a lekapcsolt lámpából sem megy sehova a fény. Szabad rajongani amerikai sztárokért, de szerintem már idős vagy ehhez. ha nem vagy biztos benne, hogy a párod az igazi, akkor ne hülyítsd és ne tartsd fel.
2019. febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Véleményem: hülyeség.


Halálunk után nem vándorol sehova semmi, "lekapcsol a lámpa", vége. Az Ezo kategóriába több támogatást kaphatsz, mivel oda kevés ateista jár nem véletlenül.

2019. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az az érzésem támadt, hogy én vagyok az igazi, csak mivel én nem vagyok sztár és még nem láttál, ezért nem tudsz erről, de én most e kérdés olvasásakor megéreztem, hogy ez így van...
2019. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érzelmi fejlődésben még nem értél felnőtt szintre.
2019. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na jó, és szerinted a párod nem lenne szívesebben Emma Stonenal, vagy Gal Gadottal helyetted..? Az ilyen hozzáállás tényleg egészen egyszerűen csak gyerekes, későn érő vagy, ennyi. Majd elmúlik idővel, ahogy többet tapasztalsz.

Lehet segítene, ha megbeszélnéd ezt a pároddal. Hagyd ki a lélekvándorlós részt, csak játékosan közöld vele, hogy mennyire bele vagy zúgva XY-ba. Majd nevet egy jót veled rajta, feszültség feloldva, talán még egy őt ábrázoló posztert is kapsz tőle. Nem kell ezt titkolni, mindannyiunknak voltak/vannak híresség crush-jai (nyilván neki is).

2019. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!