Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon erősek a megérzéseim...

Nagyon erősek a megérzéseim egy személy iránt, és már félek tőlük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekem van egy nagyon jó lány barátom, és őszintén meg is kedveltem. Aztán pár napja történt valami nagyon szokatlan. Éppen suliban voltam, órán amikor bekönnyeztek a szemeim, és majdnem elsírtam magam, de nem tudom miért. Aztán kiderült hogy szinte ugyanabban az időpontban ő nagyon sírt. Majd 2 nappal azelőtt volt egy olyan megérzésem hogy itt van nem messze ahol lakom. Én látni akartam, de nem tudtam hogy hallgassak e a megérzésemre. Majd mikor lementem, és kimentem az utcára ő ott volt, és nagyon jól elbeszélgettünk. Jók a megérzéseim úgy látszik, de akkor miért csak ő felé? És miért pont ő felé?

2019. febr. 13. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem vele beszélgetsz ahelyett hogy itt teszel fel költői kérdéseket?
2019. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak/voltak ilyen dolgok.

Ha valaki tud bővebben a témáról, legyen szíves itt, publikus válaszban megírni.

2019. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyenek.
2019. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehát:

ilyenkor lehet valami láthatatlan, kapcsolat (kötelék) közöttetek. Ez a kötelék erősebb, mint a mundán világ, az egy-élet. (vélelmezhetően)


Kérdés:

A másik érzi-e azt, amit te érzel? (Tehát működik-e felőle is a kötelék?)


Egyszerű próba:

árasssz felé (gondolatban, behunyt szemmel) jó indulatot, szeretetet, és érzi-e?


(privátban jelezzetek, ha válaszoltatok és akkor ránézek és ha tudok, hozzászólok)

2019. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés egyébként. (valós kérdés, nem fikció, agyalás)
2019. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!