Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakivel közünk kell...

Ha valakivel közünk kell legyen egymáshoz, akkor valamilyen úton módon lesz is? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Már a harmadik felszólító levelet kaptam a NAV-tól, amire nem reagáltam, de akkor sem hagyták annyiban, hanem meglátogattak.
2019. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nem hiszek ebben, ez is csak egy olyan dolog, ami arra lett kitalálva, hogy az ember saját magáról a "sorsra" hárítsa a felelősséget, mert úgy könnyebb, mint konkrét döntéseket hozni és lépéseket tenni bármilyen ügyben.
2019. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem. Ha valaki szimpatikus, vagy sok a közös bennetek, vagy távolról már vonzódtok egymáshoz, akkor előbb-utóbb egyikőtök valamilyen módon keresni fogja a másikat, még ha nem is tudatosan. Így tehát előbb-utóbb találkozni is fogtok.

Ennyi. Nincs ebben semmi sors meg előre elrendelés. Döntések sorozata, ahogy minden más az életben.

2019. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne hogy ez így van! Az ilyenek sorsod főbb pontjai amit fent megírtál leszületésed előtt! A kis dolgokban lehetnek döntéseid. De a nagyokat azt már fent eldöntötted! :)
2019. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hiszek is benne, meg nem is

Hiszek, mert szinte minden kapcsolatnak, találkozásnak van értelme, tartalma - ha nem, akkor annyi, hogy a rosszból is tapasztalatot szerzünk.


Nem hiszem, mert nem találkozhatunk mindenkivel (pl.: csak Mo.-t figyelembe véve). Így ha pl.: én Záhonyban lakok, akkor lehet, hogy kellene találkoznom valakivel, aki pl.: Zalaegerszegen lakik. De lehet, hogy nem. Szóval tudatos találkozás "épp azzal az emberrel" nincs, csak a helyzet, vagy a véletlen hozza ki, hogy "nekünk" találkoznunk kellett egymással (lásd pl.: egy képzésen való emberek véletlenszerű találkozását).

2019. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ha így van, akkor az illetővel valahogyan találkozni fogsz.De a folytatásról már te döntesz..Ha negatívnak érzed, akkor nem találkozol vele többet, a te döntésed és kész.
2019. febr. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszek ebben. szerintem nincs eleve elrendelés.
2019. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kell , akkor kell. De te honnan tudhatod, hogy kell-e?:) Ja amúgy lehet az is, hogy volt már közöttetek kontakt korábbi életetekben (lehet az is még pl, hogy ebből adódóan látsz bele többet) , de most nem lesz. De az is lehet, hogy lesz:) De ha erőteljes érzésed van; akkor lehet; vagy pl kezdeményezhetsz is őfelé, hogy van valami megmagyarázhatatlan érzésed vele kapcsolatban. Bár, inkább ezzel ne rohand le egyből, elsőre, mert lehet, hogy nagyon meg fog ijedni tőled és furának tart majd:)
2019. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

En vonzodtam valakihez azt gondoltam hogy o is hozzam de egyikunk se mert kezdemenyetni igy abba is maradt a dolog

Bar nem annyira mert olyan szinten vonzodtam hozza hogy álmaimban megjelent es ott szexeltunk

2019. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!