Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eltűnő tárgyak?

Eltűnő tárgyak?

Figyelt kérdés

Manó a lakásban? Elvarázsolt tárgyak?

Komolyra fordítva a szót, ma eltűnt egy kés a konyhából, amit előzőleg kétszer ejtettem le a földre, a tűzhely és a szekrény közti kb 5 centis rés közé. Mivel második alkalommal már nem volt kedvem a gravitáció tréfáját tűrni, ott hagytam az eszközt a földön, mondván, nem zavar senkit. Telt az idő, programom volt, majd pár óra távollét után hazatértem s mosogatásba fogtam, aztán később eszembe jutott a kés is. Ám mikor fel akartam venni, nem találtam sehol. Először az jutott eszembe, Bilobilt kellene szednem, majd megkérdeztem húgomat, h ő szánta-e meg az eszközt, de gondoltam, h túlságosan lusta ahhoz. A válasza 'nem' volt, így alaposabban is körülnéztem: fiókokban, földön, elmosott evőeszközök között, hűtőszekrényben a sütis tálcán... sehol nem volt semmi. Évekkel ezelőtt jártam már hasonlóan, akkor a földrajz füzetemnek kélt lába, égen s földön kerestem, azaz kerestük, végül másnap lett meg egy igencsak látható helyen.

Több, mint fél éve pedig elhunyt a nagypapám, akkor az aprópénz tűnt el az asztalról - köztudott, hogy mindig elrakta az aprót, amit talált :), de az a pénz később meglett - ugyanott, ahol hagytuk.


Feledékeny lehetek, vak, vagy szellem van a dologban?


2019. febr. 16. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Vagy bárki más lehet a dologban aki még ott lakik... -_-
2019. febr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azta, köszi, erre nem is gondoltam. :O Édesanyánk lakik még itt, aki történetesen nem volt otthon.
2019. febr. 16. 20:21
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
11%
A fizikában benne van, hogy a tárgyak képesek eltűnni, és felbukkanni máshol. Velem is volt egy időben ilyen rengeteg. Már arra gondolok skizofrén lennék.
2019. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Velem is volt ilyen, az eltűnt tárgy máshol bukkant fel, mint ahová tettem, feledékenység kizárva.
2019. febr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez aranyos :) Feledékenység kizárva mert nem emlékszem :)
2019. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Az "én vagyok a hülye" mindig kizárva. Mindig az a hülye aki le akar húzni a valóságba.


De persze, manó volt. Mi más?

2019. febr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

A koboldnak kellett egy konyhakés, amit az előző lakó hátában felejtett. A kis kiskésed neki épp egy konyhakésnek felel meg.


Jó éjt.

2019. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem kb. 1 hónapja történt hasonló. Zuhanyozás előtt leraktam a szobában a nadrágom, rátettem a pulcsim. Zuhany után a pulcsim nem volt ott, ahová tettem. Sőt, azóta sem találom. Már mindent átkutattam, sehol nincs.🤔🤔🤔
2019. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Velem is tortent hasonlo,szinte majdnem ugyanez. Aki nem hisz a paranormalis jelensegekben, az most biztosan kinevet. De ez tenyleg igy tortent ahogy elmondom. A lanyommal ketten laktunk egy alberletben es elozo este levest foztunk a legnagyobb edenyunkben, majd eves utan elmosogattuk az edenyt majd ratettuk szaradni az edenyszaritora.... akkor lattuk utoljara. Masnap hiaba kerestuk mindenutt, sehol nem volt. Azota elkoltoztunk ebbol a lakasbol, es a koltozes soran sem kerult elo. Egyszeruen eltunt. Es szepen lassacskan tobb kedvenc dolgunk is eltunt...pld kedvenc top, karora a fiokbol...stb es mindez ugy hogy rajtunk kivul senki nem jarhatott a lakasban. Es valamelyikonk mindig otthon volt. Az is elofordult, hogy a parfumjeim kozott egyik nap megjelent egy hasznalt naptej, a tel kellos kozepen. Biztos hogy nem a mienk volt, nincs is naptejunk :-O Aztan egy ev mulva a ruhaim kozott talaltam egy vadidegen polot, biztos hogy nem en vettem es a lanyom sem. Szoval ez tortent ebben a lakasban. Mindezek utan egyik ejjel mindketten ugyanazt almodtuk, hogy egy idosebb ferfi es egy 10 ev koruli kisfiu bemutatkoztak, ok ott elnek ebben a lakasban, megkerdeztek szeretnem e oket latni, es akkor megjelentek elottem, egymas mellett alltak. Reggel alig mertem elmondani a lanyomnak mit almodtam, aztan o is kibokte, hogy nem mondod...??? En ugyanezt almodtam!! Megdobbentunk es feltunk. Azota elkoltoztunk onnan, de mondanom sem kell, hogy az eltunt targyak tobbe nem kerultek elo. Csak ennyit szerettem volna megosztani veletek.
2020. febr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magyarázat tudományosan annyi, hogy egy szimulált világban élünk, ami képes előidézni ilyen bugokat...
2020. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!