Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van bármilyen spirituális...

Van bármilyen spirituális jelentése a hulló csillagnak? A többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap előtt egy hatalmas gömböt láttam átsuhanni az égen ami egy hosszú fény csóvát húzott maga után majd egyre csak kisebb lett és eltűnt. Láttam már hulló csillagot de ilyen szépet még soha. Kirázott a hideg és olyan pozitív energiák szabadultak fel bennem hogy az hihetetlen. Pedig "csak" egy hulló csillag, de életem eddigi legszebb hulló csillagja volt. Volt mellettem még 1 személy, szóltam neki, de mire oda nézett addigra megszűnt ez a jelenség.

Soha nem felejtem el


2019. febr. 18. 10:50
 1/2 acelsziv ***** válasza:
A hagyomány szerint minden embernek van egy csillaga ott fönn. És amikor a csillag lehullik az azt jelenti, hogy az illető meghalt.
2019. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem max csak a latványa magával ragadó es az, hogy jaj pont akkor neztem fel es elkaptam a pillanatot amugy kb ennyi, hozza kapcsolni valami plusz dolgokat felesleges hisz semmi alapja nincs
2019. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!