Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dimenzióugrás? Miért nem...

A kri$$ buddha kérdése:

Dimenzióugrás? Miért nem sikerült?

Figyelt kérdés
Már egy pár hete próbálkozom dimenzióugrással, de nem sikerül. Lehet ennek oka, rossz szellem szállta meg a lelkem? A negatív energiák ellenem dolgoznak? Vagy sikerült az ugrás, de ez az univerzum pont olyan mint a másik? Kérlek segítsetek!

2019. febr. 18. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Na te most vagy sz*rkazmusból írtad ezt ki, vagy valaki jól átvert téged...
2019. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Szóval te voltál az a parszt??? Az imént valakit láttam a szobámban. Elég gyanus volt, gondoltam is, hogy biztos dimenziót ugrik vagy valami. De utána a szőnyegre szart és elfutott.
2019. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Mert főnökünk anno megaszonta:

"Nix ugri-bugri!"

2019. febr. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem vagy vektor művelet.
2019. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
30%
Nekem a francia tanárom démoni energiákat sugároz. Nekem attól sikerült, de a helyedben keresztet hordoznék magammal, hátha könnyebben megy, ez mindenkinek egyéni dolog
2019. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Mert nem te vagy Kósa Lajos!


[link]

2019. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kiakadt a troll detektorom.

Nem értem miért!?

2019. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Meg nem értél meg rá! Nyugalom eljon az időd! Ne eroltesd!
2019. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A fizika szerint lehet dimenziót ugrani.Csak egy párhuzamosba akarsz vagy egy feljebb lévőben, amit a húrelmélet Ír le.Ugye mi a 3. ban vagyunk és 23 feljebbit Ír le tehát összesen 26 van.Pl Einstein szerint a 4. dimenzió az idő mint fizikai tér.De az összes dimenzióban végtelen párhuzamos van.Ahogy a multiverzum elmélet szerint végtelen univerzum is.Meg végtelen idősÍk is.Tehát 26xinfxinf az inf hatványon.És a dimenzióugrás nem egyenlő azzal hogy átmész egy másik univerzumba.MIvel másik univerzumba úgy is mehetsz ha elegendő utat teszel meg a térben(persze ez még fénysebességgel is év quadrilliárdokat venne igénybe.A dimenzióugráshoz nem kell térben mozognod.Persze ez csak elmélet és nincs megfelelő technológia erre vagy ha van akkor nem tudunk róla és nem tudjuk használni.:)
2019. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!