Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet a halál után?

Mi lehet a halál után?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket, ne olyanok válaszoljanak akik cseppet sem veszik komolyan, sőt inkább teóriákat várok vagy olyanokat akiknek már van (?) tapasztalatuk. :)
2019. febr. 18. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én vallásos vagyok, ès hiszem hogy nem csak egy hús és csont test vagyunk. Egyik tanáromnak egyébként volt ilyen élménye. Csoda volt hogy túlélte, gyerekkorában elütötte egy kocsi, leállt a szive és mesélte, hogy ugyanaz volt mint sokaknál fényt látott, szeretteit, és érezte hogy teljesen nyugodt, de azt is érezte hogy valami visszahúzza, ekkor élesztették ujra. Nagymamának pedig szívinfarktusa volt, meg kellett műteni sűrgősen, ő a családtagjait látta a váróban, illetve saját magát is kívülről. Úgyhogy én bízom benne hogy Isten létezik és szeret minket, de tiszteletben tartom mások véleményét is, nem akarok senkit megtéríteni. Ha valaki hívő lesz az belső indíttatásból jön, el kell fogadni Isten hívását.
2019. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
41%
A lélek kiköltözik a testből és vagy a menybe vagy a pokolba megy ,ha hiszed ,hogy jézus krisztus a megváltod ,és,hogy minden bűnöd megbocsájtotta ,akkor bizony a mennybe találod magad ,ahol sokkal de sokkal jobb mint itt a földön (azért itt sem rossz ,nekem tetszik ,de ott sokkalta jobb létezni !) .
2019. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ünnepeld az életet inkább, mint ilyeneken gondolkodj.
2019. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

(Elnézést előre is a vallásosoktól)

Ha én hagyom magam kicsit álmodozni, akkor egy teljesen másik lény testében ébredek fel, és később kiderül, hogy az egész emberi életem, csak egy volt a sok élethű szerepjátékos álom szimulátorból, ami ideiglenesen kitöröl/elrejt emlékeket a "valódi" énemből, hogy teljes értékű legyen a szórakozás ;)

2019. febr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne érts félre, komolyan vettem a kérdésed, de nem állhat az egész komment szekció mélabús és trollkodó :D
2019. febr. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idővel megtudod. Ne türelmetlenkedj.
2019. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a test azert van hogy a lelek “fefogja” az idomulasat hogy veges.

Agnoszticizmusban hiszek szerintem ez a legrealisabb megkozelites a hitnek. Es persze az anyag nem vesz el csak atalakul vagyis mi is atalakulunk, újjászületunk emberi alakban. Ezert szoktak mondani hogy “oreg lelek” tobbszor szulethetett ujra. En nekem ez a teoriam

2019. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Meg még nem haltam, csak egy eszméletvesztésről tudnék nyilatkozni.


MIndenesetre bízom benne, hogy nem éltünk hiába, és ezzel a sok tapasztalással fogunk valamit kezdeni a halál után...

2019. febr. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanaz mint születésed elött, nincs tudomásod róla.. Csak kell valami kapaszkodó az embereknek, hogy "jajj nem lehet csak ennyi"
2019. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!