Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt a kisgyermeketeknek...

Volt a kisgyermeketeknek olyan mondata amivel előző életre, "mennyországra" utalt?

Figyelt kérdés
Engem ez a téma nagyon érdekel :) Fiam 4 éves és kb 1 éve amikor meglátta a dédnagypapája fényképét, csak úgy kijelentette "ő vigyázott rám fent" - nem mondott többet, de ezt többször is kijelentette.
2019. febr. 19. 13:44
 1/6 kreténpali ***** válasza:
69%
Én 4-5 évesen bekapcsolódtam a beszélgetésekbe és elmondtam mi volt még 5-6 évvel az előtt, a többiek, meg csak pislogtak, hogy ezt honnan a retekből tudom.
2019. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piroska és a farkas válasza:
100%
Nàlunk a 3-4 éves kislànyom beszélt a nem élve született kisfiú testvéréről, pedig nem tudott róla.
2019. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Egyik barátnőm állítja, hogy egy keresztelőn - az akkor még beszélni nem tudó - gyereke végig azt hajtogatta és mutogatta, hogy "Jézus fent".
2019. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
piroska és a farkas: ha nem titok írnál róla mit mesélt a kistestvéréről?
2019. febr. 19. 14:12
 5/6 piroska és a farkas válasza:
Van egy öccse. Egyszer a kislàny épp tornyot épített, és közben csak úgy magànak mondta, h " nekem igazàból van még egy kisfiú testvérkém, csak ő nagyobb.". Rendesen beleborzongtam.
2019. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ :)
2019. febr. 20. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!