Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Villás Béla szerint, azért marad el a 2012es összeomlás, mert 7év kegyelmet kapott a társadalom?

Figyelt kérdés

2005 után sokan jósolták, hogy 2012ben akik nem foglalkoznak spiritualizmussal halálnak halálával lakolnak majd. ( jó biznisz volt ez azoknak akik ebből éltek...) 2012ben viszont csodák csodájára nem történt semmi különös.


Lehet hogy majd most? :DDDDD


2019. febr. 21. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Letelt a 7 év 2012 óta.😀

Amugy meg kamu az egész. Nem lesz semmilyen világvége. A tudósok szerint viszont 2050 után lesz ilyen világvége szerűség a globális felmelegedés miatt.

2019. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem akarok személyeskedni, de nem kellene Villás Béla videókat nézni. A hasonló "egyházakat", egyesületeket is jobb elkerülni.

Helyette nézz normális szabadegyetemes videókat. Mint például a Corvus, vagy Dávid Gyula videóit. Ezekből tanulhatsz is valamit, ami valós.

2019. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#1 Még nem telt le a 7 év, mert december végére jósolták 2012-ben :D
2019. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valahogy ki kell magyarázni magát belőle, hogy nem jött be a jóslata.
2019. febr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1

További aprócska probléma ezzel a jóslattal, hogy ha mindenki megpusztul aki nem foglalkozik ezo-val akkor a világgazdaság sajátságai miatt, megy a maradék is a levesbe.

2019. febr. 21. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

#5

A leves az finom,szeretem.😊

2019. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2013-ban elmondta hogy elkezdődött.

Azt is mondta hogy nem lesz semmibe féle világvége! A "világvége" magadban van. Egyéni lesz, mert mindenki a saját ütemében fog felkelni a világ mocskából. Nem lesz krakk globális szinten. Ez az év sokak számára meghozhatja az ébredést aki nyitott erre a témára. Sokak fognak nyitott szemmel járni amihez ez a kegyeleti év hozzájárul. Akik nem lesznek nyitottak a világ mocskában fognak fetrengeni és sose fognak arra a szintre eljutni mint az aki ebben az évben kinyílik. Én így hallottam tőle és látok benne rációt ami úgy is kifog derülni! :)

2019. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most 2019 december 21-én mind meghalunk. Jajj...


Vagy ismét kapunk kegyelmet 500 évre ?

2019. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7

Nem mondtam olyat hogy világvégét josolt.

Másrészt nem fog megvilágosodni senki a tanitványai kozul mint hogy még maga a nagy Villás Béla sem megvilágosodott


Reggelente meg én is fel szoktam ébredni...

2019. febr. 22. 13:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Senki nem beszélt megvilágosodásról! Azt mondtam hogy ez az év megadja az ébredés lehetőségét! (Legalább olyan szinten mint amin Béla van!) De nyugi ez téged nem fenyeget! :)
2019. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!