Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ésszerű magyarázat a rejtélyes...

Jack8 kérdése:

Ésszerű magyarázat a rejtélyes hang jelenségre?

Figyelt kérdés

Világszerte hallották ezt a jelenséget, főleg 2010-2012-es években volt úgymond 'aktív'.

Az emberek furcsa hangokra figyeltek fel, a forrását nem tudják meghatározni. Inkább csak úgy emlegetik, hogy az égből jönnek efféle morajló hangok.


Videó:

* https://www.youtube.com/watch?v=WPQ66UnffAg

* [link]

* [link]


Hangok a 3. videóból:

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]


A vélemények megoszlóak a jelenségről, hiszen ez nem egy hétköznapi hang, a szélnek köze sincs ehhez. A világ rengeteg pontján hallották, felvételek is vannak - ez cáfolja, hogy valamely épület, vagy gyárból érkeznének efféle hangok.


TV2 Videó: https://www.youtube.com/watch?v=4RmtbEQwjDE


Röviden ennyi.

További videókat a "rejtélyes hang", "furcsa hangok az égből", "strange sounds from the sky" címszavakkal lehet találni.


Kíváncsi vagyok a véleményekre.



2019. febr. 22. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs magyarázat,ahogy más dolgokra sem.

El kell fogadni és kész.

2019. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kössz hogy összegyűjtötted, legalább már nekem nem kell. :p
2019. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2


?

2019. febr. 25. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem tud rá magyarázatot adni. Hallottam már "szakértőt" is nyilatkozni. Röhejes volt, amit mondott.
2019. máj. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!