Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan hozzáértő aki ki...

Van olyan hozzáértő aki ki tudja számolni a képletemből a lehetséges kilépési pontjaimat?

Figyelt kérdés

Tavaly decemberben jártam egy asztrológusnál aki születési képlet (év, hónap, nap, óra, perc) alapján sok mindent elmondott nekem, és el is találta. Szóval tehetséges asztrológus volt. Viszont már az elején is kikötötte hogy a halálról nem fog beszélni, nem is firtattam csak egyszer rákérdeztem lesz ami lesz alapon, arra azt válaszolta hogy ha nagyon akarná ki tudná számolni a lehetséges kilépési pontjaimat (van több mindenkinek de egy van ami a “valószínűbb”...), de nem kíván ezzel foglalkozni.. Viszont engem igenis érdekel és hiszem hogy ha ennyi mindenre lehet következtetni a képletből akkor erre is! És ki lehet számolni. Szóval valaki ismer olyat aki tényleg ki tudja számolni?:)


Hülye válaszokat nem várok ha nem hiszel ebben akkor lapozz köszipuszi.;)


23/L



2019. márc. 3. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Remélhetőleg nem most lesz.
2019. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne mindent elhinni.
2019. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

:DDDD

remélem nem szavazol

2019. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát kétismeretlenes másodfokú egyenletrendszert meg bírok oldani, az elég lesz?
2019. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Legyen bemenő adat a születési dátumod, melyet karakterenként beolvasok és megfelelő módon (év hónap nap óra perc) eltárolok.


A lehetséges kilépési pontok, azon pontok halmaza, amelyben a program terminál(az elszállást most hagyjuk).


S program azt csinálja, hogy egy dátumhoz hozzárendeli, hogy az egy lehetséges halálozási dátum vagy nem, figyelembe véve a születési dátumod.

Tehát S egy feltételes logikai függvény, mert egy dátumhoz rendel hozzá igaz vagy hamis értéket a születési dátumodat figyelembe véve.


Tehát az S programhoz tartozó R utófeltétel azon pontok halmaza, amelyek a lehetséges halálozási dátumaid.


Tehát keressük azon pontok halmazát(azon dátumokat), amelyből az S programot elindítva biztosan a lehetséges halálozási dátumaid halmazába jutunk, azaz R igaz, ekkor biztosan kilépési pontba jutunk(bár az elszállás is kilépési pont, de azt nem engedjük meg) azaz terminálunk.

2019. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne várd:D Ha ittvagy, biztos van még életfeladatod:) Egyébként ne csinálj semmi károsat; de valakitől egyszer azt hallottam, hogy annál a csillagzatnál a legkönnyebb hazamenni, ami alatt leszülettél. Szal a hasonló csillagállásokkor, mint amik voltak, amikor megszülettél.
2019. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
"hazamenni" ajjaj...
2019. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

""hazamenni" ajjaj...":)

Haza, mint a Mennybe, ahonnan idejöttünk; ide csak kirándulni jöttünk, megtapasztalásokat , meg élményeket gyűjteni:) Megélni szituációkat, kipróbálni magunkat bennük; hogyan oldanánk meg; meg megnézni pl milyen, amikor nincs mindig bőség; vagy pl milyen szakácsnőnek lenni, vagy autószerelőnek, vagy pl milyen nagy családban felnőni, milyen egykének lenni, milyen fizikai munkát végezni, milyen szellemit; különböző korokban, és más-más kultúrákban is kipróbálhatjuk magunkat; férfiként és nőként is. :)

2019. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*meg pl más színtereken, pl dimbes-dombos hegyvidékes, vagy ilyen sík táj; vagy hideg hely, meleg hely, négyévszakos hely;és hogy ott milyen állatok, növények vannak, és felfedezés öröme is pl lehet jó:)
2019. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár van valamennyi igazságtartalom az asztrológiában - nem tudom, hogy mennyire van köze a csillagokhoz, de van pár meghatározóbb személyiségjegy azokra, akik egy bizonyos időben születtek. (csillagjegyek)


Ugyanakkor a jósok tudománya többnyire a megfigyelőképességükön, és a beszédkészségükön alapszik.


Szó szerint azt mondják, amit hallani szeretnél, vagy ami általánosságban igaz.


Ráadásul ha egy vadidegen jós elkezdene pozitív jelzőkkel körbeírni, már csak a saját büszkeséged miatt sem cáfolnál rá, meg az iránta érzett tisztelet miatt sem, ugye?

2019. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!