Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottam valamit, félnem...

Hallottam valamit, félnem kell? Sos!

Figyelt kérdés

Ma szinte egész nap darkwebről rendelt mistery box bontogató videókat néztem, aztán így este eléggé parázok. Éppen a kádban ülök, és hallottam, ahogy bezárult és kinyílt a szobám ajtaja, a tengerimalacom pedig elkezdett hisztizni, és csak mozgás esetén csinálja. Nem merek kimenni, pedig már ki kéne, kell tartanom valamitől? Nagyon ijedős vagyok, van valami megoldás, hogy összeszedjem magam? Nagyon fontos...

16/L



2019. márc. 11. 00:41
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%
Szóta is a kádban ülsz?
2019. márc. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eltöltöttem egy "kellemes" fél éjszakát a kádban, aztán a kedves testvéremet sikerült elérni, és ő sietett a megmentésemre.
2019. márc. 11. 06:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendszeresen beparáztatom magam, aztán meg félek bemenni a saját szobámba :D (este valahogy van egy fura érzésem a szobával kapcsolatban, gondolom a nagy tér és a sötét miatt)


Legutóbb ugyanez volt, de reggel kelnem kellett. Ezért fogtam a fülesemet, elindítottam a Powerwolftól valamit, amitől úgy éreztem hogy legyőzhetetlen vagyok, és bemasíroztam :D

2019. márc. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonymousreview60 ***** válasza:
35%
Pszichoterápia. Minél előbb.
2019. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Ha ennyire buta hiszékeny p**sa vagy akkor miért nézel ilyen hülyeségeket?
2019. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet,hogy csak beképzelt és a félelemtől.
2019. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Most hiába szavaztok le, ha valaki hashajtót szed be ne csodálkozzon ha fosni fog.
2019. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy ónixos vagy egy rózsakvarcos karkötőt, vagy elég egyetlen kő is. Ezek védelmet biztosítanak az egyéb entitásokkal szemben; de egyébként kérhetsz védelmet a házra énszerintem Mihály arkangyaltól, meg Jézustól, vagy Istentől is.
2019. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg merem kockáztatni, hogy itt már csak a logika nevű mágia segíthet.
2019. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pf
2019. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!