Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik lélek?

Létezik lélek?

Figyelt kérdés
Lélek ami a halál után elhagyja a testet?

2019. márc. 13. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Abban a formában amire te gondolsz szerintem nem.
2019. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A lélek az persze hogy létezik",hiszen ha az nem lenne akkor mi sem élnénk.
2019. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
szerintem biztos, bár definiálni elég nehéz lenne..
2019. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Tudat létezik, ezt hívják sokan tévesen léleknek. A lélek fogalma abban a formában, amit te gondolsz, nem létezik.
2019. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, a tested víz, lelked tűz, és a légzésed teremt e két elem között egyensúlyt.
2019. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És miért nem létezik szerintetek a lélek?

Milyen bizonyítékok vannak a nem létezésére?

Az nem lehetséges hogy a tudat és a lélek két különböző dolog?

2019. márc. 13. 18:40
 7/11 anonim ***** válasza:

1000%ban létezik. Onnan tudom, hogy anyukám lássa őket már gyerek kora óta. És már sok emberen is ségített ezzel a képességgel, szóval igen létezik. Rossz is és jó is.


(És ha lehet, akkor ne kezdjétek szídni anyukámat, mert ő tényleg látó.)

2019. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Semmi joguk szídni.

Én szerintem is van valami a halál után.

2019. márc. 13. 19:57
 9/11 anonim ***** válasza:

A modern agykutatások úgy tartják, a halált követően valami elhagyja a testet, amit a régi időkben léleknek, a mostani időkben viszont tudatnak hívnak.

Szóval igen, egyfajta lélek van, amely elhagyja a testet.

Ha olvasol vagy ha olvastál ősi szövegeket, akkor ott írva van, miből áll az ember. Test, lélek, szellem. Érthető melyik miért felel.

Így, van lelked. Az már más, hogy valaki nem fogadja el, vagy szerinte nincs.

Attól, hogy valamire rámondjuk, hogy az nincs, és nem képezi a világunk részét, attól még az létezhet vagy más számára létezik!

Mindenki azt hisz, amit szeretne.

Így, ha szerinted van, akkor számodra létezik, ha viszont azt állítod, nincs, akkor nincs.

Most, miért mondjuk meg mi, válasz adók, amikor az csak befolyásolás, de igen, létezik: szellem, lélek, negatív entitás és pozitív entitás, létezik ezen kívül különböző lények, és még ezer más dolog.

De, ez nem nagy dolog! Valaki valóságának részét képezik, valakinek nem! Ez ilyen, ettől még a nap ugyan úgy felkel és lenyugszik.

2019. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Még egyszer kiirtad ezt a kérdést,csak Más formában).


És tudom hogy nagyon kiváncsi vagy,hogy van-e élet a halál után",de ezt biztosra nem tudhatjuk,mivel még senki nem tért vissza a halálbol.


De több mindt valószinű hogy van.Én nagyon szeretem istent,az életemet adnám érte hogy ujra a földön legyen.

2019. márc. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!